Turizmcilerden 'Yılbaşı' tatili talebi!

Turizmcilerden 'Yılbaşı' tatili talebi!
03 Aralık 2019, 08:13
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca otellerin yılbaşı programlarının belirlendiğini söyledi.

Turizmciler yaklaşan yılbaşı tatiliyle ilgili talepte bulundu. POYD Başkanı Ülkay Atmaca otellerin yılbaşı programlarının belirlendiğini ifade etti.

'30 Aralık Pazartesi'nin tatil ilan edilmesini istiyoruz'

Atmaca, "Sanatçının sahne alacağı oteller belli oldu. Satışlar da gayet iyi. Yılbaşı salı gününe geldiği için pazartesi tatil edilirse daha uzun süre tatil olur diye talepte bulunduk ama konuyla ilgili henüz bir bilgi gelmedi" diye konuştu.

Atmaca, İngiltere pazarındaki düşüşün sonlandığını belirtti. 2020 sezonu için rezervasyonların devam ettiğini dile getiren Atmaca, “Bütün pazarlarda artış var. 2019’un en çok artış yapan pazarı Polonya oldu. Hedeflediğimiz rakama adım adım gidiyoruz. Rekorlar kırılmaya devam ediyor” dedi.

İç pazarda erken rezervasyon kampanyasının devam ettiğini söyleyen Atmaca, “Şu an yüzde 40, yüzde 50’ye varan indirim var. Tatile çıkacak olan vatandaşlar planlama yaparlarsa çok ekonomik paketler var” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha