Hakkımızda

Merhaba!

Turizm Ajansı, turizm sektörünün ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak ülke turizmine katma değer sağlama misyonuyla kuruldu.

Turizm profesyonellerinin ve seyahat endüstrisine ilgi duyanların takip edeceği bir platform olarak 2017 yılında yayın hayatına başladı.

Platform diyoruz; çünkü Turizm Ajansı, salt seyahat sektörü hakkında haberler yapan, güncel gelişmeleri anlık takip eden online bir gazete olmayacak!

Araştırmaları, anket ve proje sayfaları ile daha çok kişi ve kuruluşun katıldığı, yararlandığı bir online buluşma mekanı, eskilerin deyimiyle turizmin agorası, nabzının tutulduğu yer haline gelmeyi hedefliyor.

Ama tabii esas işimiz habercilik…

Turizm sektöründe sesini duyuramayanların sesi, gündeme gelmeyen soru ve sorunların da takipçisi olmayı hedefliyoruz.

Turizm Ajansı, aynı zamanda bir medya merkezi olacak.

Turizm sektörü ve alt sektörlerdeki firmaların tanıtım ve haber bültenleri ile gündeme dönük açıklama ve duyurularına yer verirken, tüm bu bilgi, görsel ve dokümanları kullanmak isteyenler için de ayrıca hizmet veren bir kanal olacak.

Bu sektörde çalışanların, hizmet ve ürün sağlayanların, turizme meraklıların okuyacağı yeni bir mecraya, farklı bir sese ihtiyaç olduğu kanısındayız.

Yayınlarımızda gazeteciliğin gerektirdiği ahlaki duruş ve ilkelerden taviz vermeyeceğiz. Sadece turizmin tarafı olacağız.

Turizm Ajansı, 7/24 çalışan sektördeki gözünüz olacak.

Sayfaları çevirmeye (tıklamaya) başlayın!

Hoş geldiniz…