Necati Topaloğlu: Otelleri gezince içimiz yanıyor

Necati Topaloğlu: Otelleri gezince içimiz yanıyor
16 Mayıs 2020, 10:34
Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu bölgedeki otellerin son durumuyla ilgili bilgiler verdi.

Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Sözcü'ye yaptığı açıklamada Antalya turizminde Kemer'in yerinin de önemli olduğunu söyledi. Kemer'de 99 otel, 125 bin yatak olduğunu belirten Topaloğlu " Oteller, yeni döneme göre hazırlıklı ama müşteri olmadığı için de hemen hemen tamamı kapalı durumda." ifadelerini kullandı.

İçimiz yanıyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bölgedeki durumu anlatırken, “İnanın içimiz yanıyor. Binlerce insanın umudu bir an önce otellerin açılması” diyor. Topaloğlu, her gün oteller bölgesini dolaşıyor, yöneticileriyle görüşüyor. Onlar da yeni döneme göre hazır olduklarını belirtiyorlar ama “Uçak seferleri başlamadan bir şey olmaz” görüşünde birleşiyorlar.

Uçak seferleri başlarsa önce Kemer otelleri dolar

Misafirler de arazisi, plajı büyük tesisleri istiyor. Bölgede buna çok sayıda otelin uyduğunu kaydeden Topaloğlu, “Şartları hazır ama belirsizlik olduğu için otelciler de bir şey yapamıyor. Uçak seferleri başlarsa, önce Kemer bölgesindeki oteller dolar” diye konuşuyor.

Yorumlar
H.b
18 Mayıs 2020, Pazartesi 04:00
Allah aşkına bir iş yapın dişimi kırayım.şu beldibi ve Göynük oteller yolları. Gelen tüm başkanların gözleri kesin kör. Başkan geçmedi diyelim o yollardan, anası babası, eşi, çocuklarıdamı geçmiyor. Yada sözüm ona meclis üyeleridemi geçmiyor. İnanın aldığınız maaşlarınız haram zıkkım olsun. O yollar yapılana kadar.
Miraan
17 Mayıs 2020, Pazar 10:40
NE HAZIRI .TOPAL OTELER PISLIK ICINDEDIR ISTEMIYORUZ.BU SENE ACILSIN.HASTALIK HEP RUSLARDA VAR VAKA CIK TURKEYE GELSE [KULER COK OLUR
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha