Levni Premium, Accor Handwritten Collection olarak hizmet verecek

Levni Premium, Accor Handwritten Collection olarak hizmet verecek
10 Mayıs 2024, 15:10
Levni Hotels Grubu’nun Temmuz ayında yeni açacağı Levni premium Hotel, Accor Handwritten Collection markası adı altında hizmete girecek. Levni Premium Hotel, Türkiye’de ilk ve tek Accor Handwritten Collection olarak hizmet verecek.

Levni Hetels Grubu’nun Temmuz ayında yeni açacağı Levni premium Hotel, Accor Handwritten Collection markası adı altında hizmete girecek. Levni Premium Hotel, Türkiye’de ilk ve tek Accor Handwritten Collection olarak hizmet verecek.

Dubai’de gerçekleşen toplantıda ve ön imzaların atıldığı törene Levni Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karacabay, Accor Orta Doğu, Afrika ve Turkiye, Premium, Orta Ölçek ve Ekonomi Markalar İş Geliştirme Bölge Başkanı Maya Ziade, Levni Hotels Genel Müdürü Enis Akcan ve imza töreninde Euro Design Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özbek ve iş insanı Mansur Yılmaz hazır bulundular.

DÜNYANIN EN PRESTİJLİ MARKASI ACCOR’U TERCİH ETTİK

Levni Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karacabay yaptığı açıklamada, “Dünyanın en prestijli otel markası olan Accor ile iş birliği yapmak için yola çıktık. İnanıyoruz ki bu kıymetli yatırımı ve eşsiz lokasyonu Accor markasını da yanımıza alarak daha değerli kılacağız. Bu protokol imza töreninde beni yalnız bırakmayan ve Türkiye’den gelerek bu mutlu günümüzü paylaşan kıymetli dostlarım Nihat Özbek ve Mansur Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Yeni hizmete girecek otelimizin projesine verdiği yaratıcı çalışmalarından dolayı, Mimar Burçin Hazinedaroğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

TÜRK TURİZM PAZARINA LEVNİ HOTELS’LE GİRMEK BİZİ HEYECANLANDIRIYOR

Accor Orta Doğu, Afrika ve Turkiye, Markalar İş Geliştirme Bölge Başkanı Maya Ziadeh yaptığı konuşmada, “Tarihi yarımadanın zengin mirasını lüksle birleştirerek misafirlerine alışılmışın dışında bir konaklama deneyimi sunmaya hazırlanan Levni Premium, Accor Handwritten Collection Hotel İstanbul, yakında kapılarını açacak. Accor'un küresel olarak 40'tan fazla otel markasına sahip olduğunu, bunların 13'ünün Türkiye'de bulunduğuna işaret eden Maya Ziadeh, Handwritten Collection markasını, Türkiye turizm pazarına Levni Premium Hotel ile birlikte yeni markamızı tanıtmak için çok heyecanlıyız” dedi.

YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

Levni Hotels Genel Müdürü Enris Akcan ise yaptığı açıklamada, “Levni Premium, Accor Handwritten Collection Hotel, İstanbul’un kapılarını yakında misafirlerimize açacağımız haberini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Tarihi yarımadada, sektörümüzde yeni bir dönem başlatmayı hedefliyoruz. İstanbul’un en özel yeri olan Tarihi Yarımada’da yer alan bu kültür mirasında, tarih ve lüksün özünü birleştiren bir konsept ile misafirlerimize eşsiz deneyimler sunmayı amaçlıyoruz. İstanbul'da konaklama sektöründe fark yaratacak bu destinasyonda misafirlerimizle buluşmak için sabırsız ve heyecanlıyız’’ dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha