Havalimanında profesyonel karşılama hizmeti

Havalimanında profesyonel karşılama hizmeti
13 Mart 2019, 09:52
Laal Meet&Greet’in “profesyonel karşılama” hizmeti İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ilk bakışta hissediliyor.

İlk izlenim önemlidir mottosuyla “profesyonel karşılama” hizmeti sunmaya başlayan Laal Meet&Greet, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda 7/24 hizmet veriyor. Hizmetine kesintisiz bir şekilde yeni İstanbul Havalimanı’nda da devam edecek olan Laal Meet&Greet, 10 Haziran 2019 tarihi itibariyle Sabiha Gökçen Havalimanı'nda da hizmet vermeye başlayacak.

Seyahat acentaları için büyük kolaylık!

Laal Meet&Greet’in verdiği “profesyonel karşılama” hizmeti yurt dışından ve yurt içinden sık misafir karşılayan şirketler için büyük kolaylık sağlıyor. Laal Meet&Greet’in yabancı dil bilen, prezantabl karşılama personelleri, misafirinizi iç hat ve dış hat geliş kapılarında sizin logonuz veya misafirinizin ismi ile karşıladıktan sonra, valizlerini taşımasına yardım ederek, en kısa yoldan transfer aracıyla buluşturuyor. Bu süreçte hava durumu, araçla yapacağı yolculuğun mesafesi ve süresi hakkında bilgi veren Laal Meet&Greet personeli, misafirinizi araca bindirdikten sonra, sürecin tamamlandığını ve misafirin yola çıktığını size bildiriyor.

Siz nasıl isterseniz öyle karşılayacaklar

Laal Meet&Greet misafirinizi nezaket ve güvenle karşılamanın ötesinde, talep etmeniz halinde, sizin adınıza verilecek çiçek veya özel notla da karşılayabiliyor.

Tüm işlemler online yapılıyor

Hizmet almak isteyen şirketler, www.laalvip.com adresinden sisteme üye olup, uçağın sefer numarasını, teslim alacak aracın plakasını ve iletişim bilgilerini girdikten sonra, taraflarına iletilen onay kodu ile tüm riskleri unutup, gönül rahatlığıyla misafirlerini beklemeye başlıyor.

Farklı ülkelerden farklı zamanlarda gelen misafirlerini karşılayacak seyahat acentaları, yolcuların iniş ve karşılama süreçlerini Laal Meet&Greet’in sunduğu web arayüzünden anlık olarak takip edebiliyor.

Ayrıca talep etmeleri halinde, şirket ve acentalara, karşılama+transfer hizmeti bir paket halinde de sunulabiliyor.

Rötar sorun olmayacak

Profesyonel karşılama hizmeti sayesinde havayolundan kaynaklı rötarlar de sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü üç vardiya çalışan Laal Meet&Greet personelleri, misafirinizi karşılamak için her an orada bekliyor olacak. Ve süregelen rötarlar hakkında sizi an be an bilgilendirecek.

Sadece 35 TL

Laal Meet&Greet, 1 ile 5 kişi arasındaki misafirlerinizi; havalimanının uzaklığı, karşılama için görevlendireceğiniz ekstra personelin mesai kaybı, misafiri otoparka kadar yürütmek veya otopark ücreti gibi detaylar düşünüldüğünde 35 TL gibi cazip bir fiyatla karşılıyor.

Arkasında turizm tecrübesi var

Aneno Tour CEO’su Adnan Köksal tarafından kurulan Laal Meet&Greet, profesyonel turizm anlayışı ve standartlarıyla hizmet veriyor.

Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>