Rota

Fark edeceksiniz…

Fark edeceksiniz…
26 Kasım 2019, 20:14
Laal Meet&Greet, İstanbul havalimanlarında profesyonel karşılama hizmetiyle fark yaratmaya devam ediyor. Yabancı dil bilen prezantabl karşılama personelleri ve esnek çözümler üretebilen araç filosuyla hizmet veren Laal Meet&Greet, havalimanında seyahat acentalarının, otellerin ve kurumsal şirketlerin güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda profesyonel karşılama ve transfer hizmeti veren Laal Meet&Greet, seyahat acentalarının, otellerin ve kurumsal şirketlerin güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Laal Daima hazır…

İster bir kişi, isterse dünyanın farklı yerlerinden farklı saatlerde gelecek yüzlerce kişilik grup olsun; Laal 7/24 misafirlerinizi karşılamak ve transfer etmek için her zaman hazır.

Şirketinizin logosuyla karşılıyorlar

Laal Meet&Greet’in verdiği “profesyonel karşılama & Transfer” hizmeti, yurt dışından ve yurt içinden sık misafir karşılayan şirketler için büyük kolaylık sağlıyor. Laal Meet&Greet’in yabancı dil bilen, prezantabl karşılama personelleri, misafirinizi iç hat ve dış hat geliş kapılarında, şirketinizin logosu veya misafirinizin ismi ile karşıladıktan sonra, valizlerini taşımasına yardım ederek, en kısa yoldan transfer aracıyla buluşturuyor. Bu süreçte hava durumu, araçla yapacağı yolculuğun mesafesi ve süresi hakkında bilgi veren Laal Meet&Greet personeli, misafirinizi araca bindirdikten sonra, sürecin tamamlandığını ve misafirin yola çıktığını size bildiriyor.

Tüm işlemler online yapılıyor

Hizmet almak isteyen şirketler, www.laalvip.com adresinden sisteme üye olup, uçağın sefer numarasını, teslim alacak aracın plakasını (Acenta kendi aracıyla karşılayacak ise) ve iletişim bilgilerini girdikten sonra, taraflarına iletilen onay kodu ile tüm riskleri unutup, gönül rahatlığıyla misafirlerini beklemeye başlıyor.

Farklı ülkelerden farklı zamanlarda gelen misafirlerini karşılayacak seyahat acentaları, yolcuların iniş ve karşılama süreçlerini Laal Meet&Greet’in sunduğu web arayüzünden anlık olarak takip edebiliyor.

Karşılama ve transferi ayrı ayrı alabilirsiniz

Laal Meet&Greet, talep edilmesi halinde karşılama ve transferi hizmetlerini ayrı ayrı da verebiliyor. Transferi kendi aracıyla yapmak isteyen şirketler, sadece karşılama hizmetini alarak, misafirini otoparka kadar yürütmek, aracın otoparktan çıkışını bekletmek veya bu olumsuzlukları yaşatmamak için iki personel görevlendirmek gibi külfetlerden kurtuluyor.

Adnan Köksal: Kaliteye ihtiyaç duyulan her yerde olacağız

Laal Meet&Greet, 2020’de İzmir, Antalya ve Kapadokya’yı da servis ağına eklemek için çalışmalara başladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Laal Meet&Greet’in kurucusu Adnan Köksal, turizm sektöründen gördükleri ilginin kendilerini gururlandırmanın yanında yeni yatırımlar için cesaretlendirdiğini belirterek, “Kaliteye ihtiyaç duyulan her yerde olma hedefimiz doğrultusunda, önümüzdeki yıl İzmir, Antalya ve Kapadokya operasyonlarımızın startını vereceğiz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha