Dört yeni otel markasını Berlin’de tanıtacak

Dört yeni otel markasını Berlin’de tanıtacak
06 Mart 2018, 13:24
Meeting Point Hotels, ITB 2018 Fuarı kapsamında 4 yeni otel markasını tanıtacak. LABRANDA Hotels&Resorts’a ek yeni markaları ile otel zinciri sayısını 5’e çıkaran Grup, dünyanın farklı noktalarındaki tüm tatilcilere hitap etmeyi hedefliyor.

Meeting Point Hotels, bugün duyurusunu yaptığı yeni otel markaları Kairaba Hotels & Resorts, Clubs Plus Resorts, Budget Hotels; kısa süre önce hayata geçirdiği Design Plus ve 2015’ten bu yana 50’yi aşkın oteli ile faaliyet gösteren LABRANDA Hotels & Resorts ile birlikte otel markalarının sayısını beşe çıkarttı.

Meeting Point Hotels, bu yeni yatırım hamlesi ile güneş tatili sevenlerden doğaseverlere, kültür tatilinden hoşlananlardan, uygun maliyetli seyahat arayışında olanlara kadar müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor.

FTI Group CCO’su ve Yönetim Direktörü Roula Jouny, Meeting Point Hotels’in yeni otel markalarına ilişkin yaptığı açıklamada:

“Yeni otel markalarımızı açıklıyor olmaktan dolayı son derece mutluyum. Markalarımızın kendi yolunda ve Meeting Point Hotels çatısı altında ilerliyor oluşu, konukların ilgi ve beklentilerine en uygun konaklama seçeneklerini otellerimiz bünyesinde bulabileceğine dair güvenimizi artırıyor. Bu süreçte tüm markalarımızın doğru hedef kitlelerine hitap edebilmeleri için ürünlerimizi farklılaştırmaya; bunun yanı sıra tüm otellerimizde sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizi artırmaya odaklanıyoruz.

Otel koleksiyonumuz Design Plus’ın açılışından ve bünyesindeki ilk oteli, Las Palmas de Gran Canaria’da yer alan Bex Hotel’in ödül kazandıran büyük başarısından dolayı büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Yeni markalara ek olarak Meeting Point Hotels Gambiya’daki iki yeni oteli ile büyümesini sürdürüyor. Yeni yatırımı ile faaliyet gösterdiği ülke sayısını sekize çıkaran Grup, yakın zamanda yeni ülkelerde de otel yatırımları yapmaya hazırlanıyor. Grup, aynı zamanda bulunduğu ülkelerde varolan portfolyosunu genişletme yolunda da çalışmalarına devam ediyor. Meeting Point Hotels bünyesinde Türkiye’de 10 otel bulunurken Grup; Mısır’da 8, Yunanistan’da son yatırımı LABRANDA Sandy Beach and Sandy Villas ile 7 otele ulaştı.

Bunlara ek olarak, kısa bir süre önce Gran Canaria ve Tenerife’de bulunan 3 otel de Meeting Point Hotels bünyesinde hizmet vermeye başladı.

Sözlerine Grubun yeni markalama stratejisi ile ilgili değerlendirmede bulunarak devam eden Roula Jouny, çalışmalarının bu yıl içinde tamamlanacağını söyledi: “Çeşitli otel markalarımızın yeniden markalama ve uygulama çalışmaları 2018’in üçüncü çeyreği itibarıyla sonuçlanmış olacak. 8 ülkedeki geniş portfolyomuzu vitrine çıkarmak ve yerel değerlerle bütünleşmiş konukseverliğimizle misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Seya Beach Hotel

Design Plus çatısı altında faaliyete geçecek ikinci otel olan Seya Beach Hotel'in, 14 Haziran 2018'den itibaren konuklarını ağırlamaya başlaması planlanıyor. Mimarisi, üzüm bağları, yel değirmenleri, muhteşem denizi ve doğası ile yaz tatillerinin vazgeçilmez adresi olan Alaçatı’da hizmete girecek olan otel, misafirlerine Ege Denizi manzarası eşliğinde lüks bir tatil deneyimi vadediyor. 190 oda ve süitiyle otel, doğayla eşsiz bir uyuma sahip.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha