Dünya turizm devi Alaçatı’yı globalleştirecek

Dünya turizm devi Alaçatı’yı globalleştirecek
07 Mart 2019, 16:29
Münih merkezli FTI Grup bünyesinde 11 ülkede 70'den fazla oteli bulunan Meeting Point(MP) Hotels Türkiye’nin en heyecan verici lokasyonlarından biri olan Alaçatı’yı globalleştirecek

11 ülkede 70'den fazla oteli bulunan FTI Grup bünyesindeki Meeting Point (MP) Hotels Türkiye’nin en heyecan verici lokasyonlarından biri olan Alaçatı’yı globalleştirmek istiyor.

ITB Berlin Fuarına katılan FTI Grup’un CCO’su ve MP Otellerinin Genel Müdürü Roula Jouny, geçtiğimiz yılın MP Otelleri için çok başarılı geçtiği ve oldukları pazarlardaki konumlarını sağlamlaştırarak yeni pazarlara güvenle girebildiklerini belirtti.

Alaçatı projemiz 2019 yılının en iddialı projelerinden biri

Son dönemlerin popüler ve heyecan verici tatil destinasyonlarından biri olan Alaçatı Bölgesi’nde yer alan MP Otelleri, işletmekte olduğu Design Plus markası altındaki oteline ek olarak Design Plus ve Kairaba markalarının altında yer alan iki yeni oteli ile Alaçatı bölgesinde faaliyet gösteriyor. Bu sayede MP Otel Grubu, Meeting Point International’ın desteği ve FTI Grubu’nun ağı ile Alaçatı’yı eğlence için bir cazibe merkezi olarak daha fazla öne çıkarmayı ve global bir seyahat markasına dönüştürmeyi hedefliyor.

Alaçatı projesinin 2019 yılının en iddialı projelerinden birisi olduğunu belirten FTI Grup’un CCO’su ve MP Otellerinin Genel Müdürü Roula Jouny, bu bölgeyi bir varış noktası haline getirerek bölgedeki pazar liderliğini korumayı planlıyor.

Türkiye'deki ilk Club Sei otelini 2020'de açacak

2019 yılı MP Otel Grubu için heyecanlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz Şubat ayında MP Otel Grubu, beşinci markasını yeni nesil tatil kulübü konseptiyle Club Sei markasıyla yaratıldığını duyurdu. 2020 yılı içerisinde Türkiye ve İspanya’da açılması planlanan ilk Club Sei Otelleri, Magic Life’ın yaratıcılarından biri olan ve resort kulübü konseptinde duayen olan Dr. Cem Kınay ile birlikte geliştirildi. Hayatımızın her alanında sürekli bir inovasyon döneminde yaşadığımızı belirten FTI Grup’un CCO’su ve MP Otellerinin Genel Müdürü Roula Jouny, yarattıkları Club Sei markasının, var olan kulüp deneyiminden oldukça farklı yeni bir deneyim arayan gezginlerin konseptine uygun olarak tasarlandığını belirtti.

Meeting Point Otelleri Hakkında

2015 yılının Eylül ayında uluslararası FTI Grup tarafından kurulan Meeting Point Hotels’in 11 farklı ülkede ve 4 farklı kıtada yer alan portföyünde bulundurduğu 70’den fazla oteli ve 16,000’den fazla odası bulunuyor. Meeting Point Otelleri’nin portföyünde LABRANDA Otel & Resortları, Design+ Otelleri, KAIRABA Otel & Resortları, Club SEI Otel & Resortları ve Lemon & Soul Otelleri olmak üzere beş farklı marka bulunuyor. Meeting Point Otelleri, güneşli destinasyonlarda, sahile veya sahile yakın bir konumlarda yer alıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha