Ant Yapı, Bvlgari Hotel'i ne zaman bitirecek?

Ant Yapı, Bvlgari Hotel'i ne zaman bitirecek?
21 Ocak 2019, 09:47
1990'lı yıllardan bu yana Rusya’da konuttan rezidansa, kültür merkezinden otele kadar pek çok yapı inşa eden Ant Yapı, Moskova'da iki otelin inşaasını sürdürüyor.

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, Ekonomist'ten Levent Gökmen Demirciler'in sorularını cevapladı. Moskova'da Kızıl Meydan’a yakın bir konumda Bvlgari Hotel’in inşaasını sürdürdüklerini belirten Okay, " Eski bir binanın restorasyonu ve ek binayı içeren projede 65 oda, 11 rezidans, iki town house, bir grand house bulunuyor. 115 milyon Euro’luk yatırım yapılacak olan proje üç yılda tamamlanacak.” diye konuştu.

Kremlin manzaralı otel yıl sonunda tamamlanacak

Ant Yapı’nın Moskova’da yapımını üstlendiği projelerden bir diğeri olan Altınada projesi Kremlin manzaralı ve içinde Mandarin Otel olan bir proje. 1700 yılından kalan bir binanın restorasyonu ve dört yeni blok yapımını içeren proje 109 bin m2 alanda yükseliyor. 200 milyon dolar yatırım yapılacak olan projenin m2 satış fiyatı 40 bin dolar olacak. Rus Kapital Group için yapılan projede, 220 rezidans dairesi ve 220 odalı otel bulunuyor. Yıl sonunda tamamlanması planlanıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha