Yüzde 100 dolulukla seferlere başladı, hedef 250 bin turist

Yüzde 100 dolulukla seferlere başladı, hedef 250 bin turist
02 Mayıs 2019, 19:23
Tur operatörlüğüne iddialı bir dönüş yapan Prince Group'un bünyesindeki Unicorn, Moskova'dan Antalya'ya turist getirmeye başladı. Unicorn'un uçakları yüzde 100 dolulukla uçuyor.

Tur operatörlüğüne iddialı bir dönüş yapan Prince Group'un bünyesindeki Unicorn Moskova'dan Antalya'ya seferlere başladı. Uçaklar yüzde 100 dolulukla uçuyor. Unique platformu kullanılarak en güvenilir ve en hızlı tatil anlayışını sunan Unicorn ile Prince Group emin adımlarla sektördeki yerini tekrar aldı.

28 Nisan'da başladı, yüzde 100 dolulukla uçuyor

Unicorn’un ilk uçağı 28 Nisan 2019'da yüzde 100 dolulukla Moskova'dan Antalya’ya geldi. Unicorn misafirleri, kusursuz hizmet anlayışı ile en iyi şekilde karşılanıp otellerine ulaştırıldı. İlk uçuşunda tüm misafirlerini hediyeler ve çiçekler ile karşılayan Unicorn, küçük misafirlerini de unutmadı. Mayıs sonuna kadar Moskova'dan Antalya'ya her gün bir sefer yapacak olan Unicorn, Haziran'dan itibaren sefer sayısını üç kat artıracak.

Ürün çeşitliliği artacak

Unicorn Tur operatörü Genel Müdürü Khalis Chilidze’nin verdiği bilgiye göre, Nordavia havayolu ile gerçekleşen ilk uçuşa ait tüm koltuklar kısa zamanda doldu ve %100 doluluk ile ilk uçuş gerçekleştirildi. Charter uçuşların yanı sıra, tarifeli uçuşlar ile yapılan dinamik paketlerin de satışa sunulduğunu anlatan Chilidze, ilerleyen dönemlerde operasyonlarının başka destinasyonları da kapsayacağını ve ürün çeşitliliğinin artacağını belirtti.

Kredi kartına taksit seçeneği sunan tek şirket


Rusya’da kredi kartına taksit seçeneği sunan ilk ve tek tur operatörü olan Unicorn (www.unicorn.ru) , GDS ve yatak bankası entegrasyonları gibi innovatif çalışmaları ve Sberbank ile oluşturduğu stratejik iş birliği sayesinde çok iddialı ve güçlü bir oyuncu
olacağının işaretlerini verdi.Antalya turizmi başta olmak üzere Türkiye turizmi için büyük hareket ve canlılık getirecek olan Unicorn, misafirlerini en güzel şekilde karşılamanın haklı gururunu yaşıyor.

Prince Group, global ölçekte 500 bin, Antalya’ya ise 250 bin turist getirmeyi hedefliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha