Yoğun talep üzerine yeni 'Türkiye' kararı!

Yoğun talep üzerine yeni 'Türkiye' kararı!
09 Ağustos 2022, 09:15
İngiltere'nin en büyük ikinci tur operatörü Jet2.com ve Jet2holidays yoğun talep üzerine 2023 sezonu için Türkiye'de 2 bölgeye yönelik tur programını erkene çekti.

Jet2 ve Jet2holidays, 2023 yaz sezonu Türkiye programını erkene geçti.

Yoğun talep olunca 2023 Dalaman ve İzmir programını öne çekti

Buna göre Dalaman'a uçuşlar önümüzdeki yıl 17 Mart'tan itibaren, İzmir'e ise 15 Nisan'dan itibaren başlayacak. Dalaman'a erken sezon turları Birmingham, Bristol, Glasgow, Leeds Bradford, Manchester ve Stansted'den Ölü Deniz, Marmaris, İçmeler ve Dalyan gibi tatil bölgelerine gerçekleşecek. İzmir'e ise Nisan ayında Kuşadası ve Özdere gibi tatil köyleri için Birmingham, Manchester ve Stansted'den tur programları gerçekleştirilecek.

Heapy: Dalaman ve İzmir'e talep büyük, daha fazla tatilci göndereceğiz

Jet2 İcra Kurulu Başkanı Steve Heapy “ Dalaman ve İzmir hem müşteriler hem de bağımsız seyahat acenteleri arasında son derece popüler ve her iki destinasyon için de sadece yoğun yaz sezonunda değil, büyük talep var. Bu sürekli talep nedeniyle Türkiye'de dikkate değer bir büyüme dönemi yaşadık ve bu harika ülkeye daha fazla İngiliz tatilci getirmek için Türk hükümeti, otelciler ve ortaklarımızla birlikte çalışarak gereken adımları attık. 2023 yaz sezonunu Dalaman ve İzmir'e uzatarak bu kararlılığı göstermeye devam ediyoruz ve bu ek hizmetlerin ne kadar popüler olacağını biliyoruz.” dedi.

Bodrum'u hem erkene çekti hem de kapasiteyi artırdı

Şirket İngiltere'den Bodrum uçuş ve turlarına ise 2023'te ilk kez Nisan ayında başlayacak. 2023 Nisan ayının başından itibaren Bodrum'a Birmingham, Manchester ve Stansted havalimanlarından uçuşlar başlayacak. 3 Nisan'dan itibaren üç havalimanından haftada en az iki uçuşla Bodrum'a daha fazla kapasite eklendi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha