Vipol Turizm'in kurucusu Mehmet N. Bacaksız hayatını kaybetti

Vipol Turizm'in kurucusu Mehmet N. Bacaksız hayatını kaybetti
08 Aralık 2018, 12:03
TÜRSAB GAP BTK Başkanı Soner Bacaksız’ın babası, Vipol Turizm'in kurucusu aynı zamanda TURSAB GAP BTK'nın kurucu başkanı Mehmet Nuri Bacaksız vefat etti. TÜRSAB Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özden'in annesi Emiş Özden ile TÜRSAB TOAR İhtisas Başkanı ve Arnika Turizm’in Sahibi İbrahim Tanrıverdi'nin annesi Zeynep Tanrıverdi de vefat etti.

TÜRSAB GAP BTK Başkanı Soner Bacaksız’ın babası, TÜRSAB üyesi Vipol Turizmin kurucusu aynı zamanda TURSAB GAP BTK'nın kurucu başkanı Mehmet Nuri Bacaksız vefat etti. Bacaksız'ın cenazesi 8 Aralık Cumartesi (Bugün) ikindi namazına müteakip Gaziantep Asri Mezarlık Bahaddin Nakıpoğlu camisinden kaldırılacak.

Ahmet Özden'in annesi vefat etti

Öte yandan TÜRSAB Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özden'in annesi Emiş Özden vefat etti. Özden'in cenazesi 8 Aralık Cumartesi (Bugün) öğle namazına müteakip Antalya Manavgat Kavaklı mezarlığında defnedilecek.

İbrahim Tanrıverdi annesini kaybetti

TÜRSAB TOAR İhtisas Başkanı ve Arnika Turizm’in sahibi İbrahim Tanrıverdi'nin annesi Zeynep Tanrıverdi de vefat etti. Tanrıverdi'nin cenazesi öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Adıyaman Şehir Mezarlığı’nda defnedilecek.

Başsağlığı diliyoruz

Turizm Ajansı olarak merhum Mehmet Nuri Bacaksız'a ve merhumeler Emiş Özden ve Zeynep Tanrıverdi'ye Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>