Ülkay Atmaca: 2 pazardan uçaklar hala gelmeye devam ediyor

Ülkay Atmaca: 2 pazardan uçaklar hala gelmeye devam ediyor
09 Aralık 2022, 09:50
POYD Başkanı Ülkay Atmaca Antalya'daki turist hareketliliğinin Aralık'ta da devam ettiğini söyledi.

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, Aralık ayında olunmasına rağmen Antalya otellerinde hareketliğinin sürdüğünü söyledi.

Avrupa ve Rusya'dan hala uçaklar gelmeye devam ediyor

Atmaca, Antalya’nın Hazirandan beri çok fazla ilgiyle karşı karşıya olduğunu, hala bu ilginin devam ettiğini belirtti. Atmaca ’Avrupa’dan ve Rusya’dan uçakların hala gelmeye devam ettiğini söyledi.

Takımlar Antalya'da kampta

Atmaca, ‘’Dünya kupasının devam ediyor olması ile çok sayıda birinci lig ve süper lig ve yabancı takımlar Antalya’da kamp yapıyor. Golf ile ilgili sayılarımız gayet iyi. Avrupa’dan ve Rusya’dan uçaklar hala gelmeye devam ediyor. Doluluk oranları gayet iyi’’ dedi.

Antalya’ya yılbaşı tatili için talebin fazla olduğuna işaret eden Atmaca, ‘’Yılbaşına hazırlanıyoruz. Şehir ve oteller süsleniyor. Hem kongre anlamında hem spor anlamında hem de gelen yabancı turist anlamında İyi bir kış sezonu geçiyor . İyi bir ara tatil geçirdik, iç pazardaki misafirlerimizin yoğun talepleri vardı. Şimdiden sömestri tatili rezervasyonları gelmeye başladı. İyi bir kış geçiyor’’ diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha