TÜRSAB TV yayına ne zaman başlıyor?

TÜRSAB TV yayına ne zaman başlıyor?
20 Eylül 2018, 17:11
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) televizyon yayıncılığına adım atıyor. TÜRSAB bünyesinde kurulan TÜRSAB TV kanalı test yayınlarına başladı. TÜRSAB TV düzenli yayınlara ne zaman başlayacak? Yayınlar nereden izlenebilecek? İşte detaylar...

TÜRSAB TV test yayınlarına başladı. TÜRSAB'ın Facebook hesabından test yayınlarına yer verilmeye başlandı. Test yayınında ağırlıklı olarak Türkiye'nin tarihi ve turistik güzellikleriyle ilgili görüntüler yer alıyor. Facebook'tan test yayınları izleyenlerin sayısı kısa sürede arttı. TÜRSAB'ın Facebook hesabından yapılan açıklamada izleyenlere güzel dilekleri için teşekkür edildi. TÜRSAB TV'nin yayın içeriğiyle ilgili ise şu bilgiler verildi: " TÜRSAB Akademi Eğitimleri, ülke turizmimizle ilgili güncel bilgiler, bünyemizde gerçekleştirilecek özel programlar ve daha birçok faaliyeti kanalımız üzerinden, dilediğiniz zaman takip edebileceksiniz."

Haftaya yayına başlıyor, üç adresten izlenebilecek

Açıklama da önümüzdeki haftadan itibaren TÜRSAB TV'nin düzenli yayınlara başlayacağı belirtildi. TÜRSAB TV şu adreslerden izlenebilecek:

tv.tursab.org.tr
www.youtube.com/tursabtv
www.facebook.com/tursaborgtr

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha