TÜRSAB tanıtım gezilerine başladı, THY acentalara duyuru yaptı

TÜRSAB tanıtım gezilerine başladı, THY acentalara duyuru yaptı
11 Mart 2019, 10:58
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), 6 Nisan'da tam olarak faaliyete başlayacak İstanbul Havalimanının acentalara tanıtımı amacıyla gezilere başladı. THY'de acentalara taşınma duyurusu yaptı. Duyuru da taşınma sürecinde iptal edilen seferlerle ilgili bilgilerde verildi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB), İstanbul Havalimanının acentalara tanıtımı amacıyla gezilere başladı.TÜRSAB'tan yapılan duyuruda Mart ayı boyunca hafta içi her gün olmak üzere; sabah ve öğleden sonraki periyotlarla, günde 2 defa İstanbul Yeni Havalimanı’na gezi düzenleneceği belirtildi.

3 saatlik tur

Duyuruda şu ifadelere yer verildi: " Sabah 46 ve öğleden sonra 46 kişilik kontenjana sahip geziler yaklaşık 3 saat sürecektir. Başvuru sırasında günlük limiti aştığınıza dair bir uyarıyla karşılaşırsanız, bir sonraki veya müsait olan herhangi bir güne rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon işlemi tamamlandığında tarafınıza iletilecek olan onay kodunu saklamanızı rica ederiz. Olası bir iptal veya değişiklik durumunda tarafınıza iletilen onay kodu ve başvuruda belirttiğiniz email adresi ile işlem yapmanız gerekmektedir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak veya rezervasyonunuz ile ilgili soru sormak için ihtisasbaskanliklari@tursab.org.tr adresine mail gönderebilir veya +90 212 259 84 04 (dahili 226 ve 181) numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz."

THY'den acentalara taşınma duyurusu

Öte yandan THY, yolculara ve acentalara İstanbul Havalimanı’na taşınma işlemi nedeniyle 6 Nisan 2019 tarihinden itibaren Atatürk Havalimanı’ndaki tüm tarifeli uçuşlarını sonlandıracağını duyurdu. THY'den acentalara yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “Yeni evimiz İstanbul Havalimanı’na taşınmamız nedeniyle 6 Nisan 2019 saat 02:00 itibarıyla Atatürk Havalimanı’ndaki tüm tarifeli uçuşlarımıza son veriyoruz. 6 Nisan 2019 saat 14:00’dan itibaren Atatürk Havalimanı’ndan planlanmış tüm uçuşlarımızı İstanbul Havalimanı’ndan icra etmeye başlayacağız. Taşınma operasyonu sürecinde bazı seferlerimiz iptal edilmiştir. İptal edilen seferlerdeki yolcularınıza ait PNR’lar acente Q’nuza iptal esnasında yönlendirilmiştir."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>