TÜROB’dan Yunanistan Otelciler Birliği'ne mesaj: Her türlü yardıma hazırız

TÜROB’dan Yunanistan Otelciler Birliği'ne mesaj: Her türlü yardıma hazırız
25 Temmuz 2018, 15:03
Yunanistan Otelciler Birliği yönetimine yazılı bir mesaj ileten TÜROB Başkanı Timur Bayındır, başsağlığı dileklerini ileterek, "Konaklama desteği başta olmak üzere her türlü yardıma hazırız" dedi.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Yunanistan halkına taziye ve destek mesajı iletti. TÜROB Başkanı Timur Bayındır, Yunanistan Otelciler Birliği yönetimine ilettiği mesajda, Yunanistan'ın birçok bölgesini kapsayan orman yangınlarının trajik sonuçlarıyla ilgili başsağlığı dileklerini iletti. Bayındır, her türlü desteğe hazır olduklarını vurguladı.

Bayındır mesajında, yangında 70’ten fazla insanın hayatını kaybetmesinden derin üzüntü duyduklarını belirterek, “Yangınlar ve yaşananlar bizi derinden üzdü. Yaşamını yitirenlerin ailelerin yaşadıkları acıyı derinden paylaşıyor, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Dost Yunanistan halkına başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi. İki ülke halkları arasında dostluk köprüsü olduğunu dile getiren Bayındır, ihtiyaç bulunması halinde Türkiye otelleri olarak konaklama desteği başta olmak üzere her türlü yardıma hazır olduklarını da vurguladı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha