Türkiye'ye 500 bin koltuk... Bodrum'a iyi haber!

Türkiye'ye 500 bin koltuk... Bodrum'a iyi haber!
21 Eylül 2021, 10:46
İngiltere'nin kırmızı listesinden çıkarılmasının ardından yoğun ilgi sebebiyle havayolu şirketleri Türkiye kapasitelerini artırıyor.

Corendon Airlines Türkiye'nin İngiltere'nin kırmızı listesinden çıkmasının ardından oluşan yoğun talep sebebiyle Türkiye'ye yönelik koltuk sayısını artırdı.

Corendon Airlines 2022 yazı için İngiltere'den Türkiye'ye yönelik toplam koltuk kapasitesini 500 bine yükseltti.

Bodrum'a yeni uçuşlar

Yeni seferler Gatwick ve Manchester'dan Bodrum'a yapılacak.

Yeni güzergahlar Glasgow, Newcastle ve Birmingham'dan Antalya ve Dalaman'a mevcut bölgesel seferlere ek olarak sunuluyor.

Mine Aslan: Türkiye rezervasyonlarında ani bir artış yaşandı

Corendon Ticari Direktörü Mine Aslan, “Türkiye'nin kırmızı listeden çıkarılmasından çok memnunuz ve genel rezervasyon seviyelerinde ani bir etki gördük. 2022 yazındaki rezervasyonlarımız son birkaç ayda çok güçlü kalmaya devam etti, ancak şimdi İngiltere'den daha da fazla talep göreceğimizden eminim.

“2022 yazında İngiltere'den 500.000'den fazla koltuk satışımız var ve mevcut programımıza yeni Bodrum hizmetlerini eklemekten mutluluk duyuyoruz." diye konuştu.

Aslan “Ticaret ve bölgesel havaalanlarından gelen destek, çok zor bir dönemde harika oldu. Yeni Bodrum hizmetlerimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve yaz 2022 programımızı genişletmek için ek bölgesel rotalara ve yeni hedef havalimanlarına bakmaya devam edeceğiz. Son altı ayda ticaret dağıtımımızı önemli ölçüde artırdık ve 2022 genişlememizi desteklemek için mümkün olduğunca çok acenteyle çalışmaya ve onları desteklemeye hevesliyiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
F.A
22 Eylül 2021, Çarşamba 04:58
Bodruma iyi haber ?? Ingiltereyi dunya kabul etmedi etmiyor .bizi kirmizi listeden cikarsa ne olur ingiltere kirmizida ..niye kabul ediyoruz bodrumda da mi vaka patlamasi olsun ??ekonomiyi 5 yildizli otelde tam pansiyon kalip disari adim atmayan turist canlandirmaz ama delta varyanitini kollarimiza cok guzel birakirlar !!!
Cengiz
21 Eylül 2021, Salı 05:13
Eylül ayı bitiminde esnafa yaramayan ?ngiliz turist kriket oynayacak Otel'de ya da Golf oynamaya gelecek.üdimidimiz uzaylilar
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha