Turizmin Davos'una Türkiye'den büyük katılım

Turizmin Davos'una Türkiye'den büyük katılım
12 Nisan 2019, 09:08
Turizmin Davos’u, World Tourism Forum, dünya turizm sektörünün en önemli temsilcilerini bu yıl Afrika'da buluşturacak.

Afrika’nın Dubai’si olarak gösterilen Angola'da, 23-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek zirvede Türkiye, 100’e yakın iş insanından oluşan heyetle yer alacak.

Dünyanın dört bir yanından liderler, siyasi otoriteler, dünya turizmine yön veren dev şirketlerin yatırımcıları ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, akademisyenler ile önemli turizm yazarları zirvede bir araya gelecek.

3 gün sürecek zirve; Fransa eski Cumhurbaşkanı François Hollande, Almanya Şansölye Yardımcısı Sigmar Gabriel gibi çok sayıda ülkeden önemli uluslararası konuşmacıları ağırlayacak.

Türkiye'den yüksek katılım

Dünya turizm vizyonunu ülke profesyonelleri ile paylaşmak, Türkiye'nin turizm potansiyelini artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, turizm sektöründeki gelişmelerin uluslararası boyutta tartışılmasını sağlamak açısından çok önemli katkılar sağlayan World Tourism Forum'un bu sene 4'üncüsü gerçekleştiriliyor. Dünyanın dört bir yanından 1200 kişilik katılımın beklendiği zirvede Türkiye, 100'e yakın iş insanından oluşan bir heyetle temsil edilecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha