Turistik beldelere uçuş kapasitesini yüzde 30 artıracak

Turistik beldelere uçuş kapasitesini yüzde 30 artıracak
23 Kasım 2018, 15:26
Germania Havayolları ve Germania Turizm’in organize ettiği tanıtım kokteyli, Wyndham Grand İstanbul Europe Hotel’de gerçekleşti.

Germania Havayolları ve Germania Turizm’in organize ettiği tanıtım kokteyli, Wyndham Grand İstanbul Europe Hotel’de gerçekleşti. Toplantıya, sektör temsilcilerinin önde gelen isimleri katıldı. 2014 yılından bu yana Türkiye’ye yönelik turistik ve Anadolu uçuşlarını her yıl artıran Berlin merkezli Alman havayolu Germania, önümüzdeki yıl turistik beldelerle olan uçuş kapasitesini yüzde 30 artıracak. Germania grup şirketi bünyesinde İstanbul Ataşehir’de kurulan Germania Turizm, Germania Havayolları’nın güçlü bir satış ortağı olarak, geniş Türkiye uçuş ağını seyahat acentelerine ve yolcularına daha yakından tanıtmayı hedeflediğini vurguladı.

Almanya ve İsviçre'den Türkiye'de 17 bölgeye uçuyor

30 yılı aşkın sektör deneyimi bulunan Germania Havayolları, mevcut uçuş programında Almanya ve İsviçre’den Türkiye’ye 17 uçuş bağlantısı sunuyor. Bu bölgeler şöyle: Adana, Antalya, Balıkesir-Edremit, Ankara, Gaziantep, Hatay, İstanbul-Atatürk, Zafer (Kütahya-Afyon-Uşak), Malatya, Elazığ, Trabzon, Zonguldak, Samsun, Gazipaşa, Dalaman, Bodrum, Kayseri.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>