Turiste şok tarife TÜRSAB'a şikayet edildi!

Turiste şok tarife TÜRSAB'a şikayet edildi!
15 Nisan 2019, 10:17
Geçen hafta tam kapasite hizmet vermeye başlayan İstanbul Havalimanında turistlere yüksek tarife haberleri gelmeye başladı.

Geçen hafta tam kapasite hizmet vermeye başlayan İstanbul Havalimanında turistlere yüksek tarife haberleri gelmeye başladı. Sidney'den uçakla İstanbul'a gelen Avusturalyalı işadamı Ahmet El Tallawi bir turizm firmasının VIP transfer aracıyla Aksaray'da kalacağı otele gitti. Otele vardıktan sonra kredi kartı ödemelerini kontrol eden Tallawi transfer ücreti için kredi kartından 310 Avustralya doları (bin 200 lira) kesildiğini görünce şok oldu. Yaşadıklarını anlattığı başka bir şoförün uyarısıyla tekrar İstanbul havalimanına giden Tallawi durumu anlattığı turizm şirketinden fazla ödediği paranın iade edilmesini istedi ancak iddiaya göre firma Tallawi'nin talebini yerine getirmedi.

Turizm Müdürlüğü ve TÜRSAB'a şikayet etti

Bunun üzerine Tallawi İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü telefonla arayarak turizm şirketini şikayet etti aynı zamanda yaşadıklarını ayrıntılı olarak anlatan mail gönderdi. Tallawi, TÜRSAB'a da konuyla ilgili bilgi vererek turizm firmasından şikayetçi oldu.

Yorumlar
mustafa demircioğlu
15 Nisan 2019, Pazartesi 04:57
yazdığımız yorumları yayınlamıyorsunuz ama diğer sosyal medyalar yayınlıyor? IHL de çay 10, tost 20, ufak pet su 10 tl mesela...başka şeyler de var ama yazıp ta moraliniz bozman istemem.saygılar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha