Transferde Laal zarafeti

Transferde Laal zarafeti
25 Eylül 2019, 22:39
Sunduğu profesyonel karşılama hizmeti ile turizm sektörüne değer katan Laal Meet&Greet, transferde de alışkanlıkları değiştiriyor.

İstanbul havalimanlarında sunduğu profesyonel karşılama hizmeti ile turizm sektörünün beğenisini kazanan Laal Meet&Greet, kalitesini transferde de devam ettiriyor. Yüksek model VIP araçlarıyla hizmet veren Laal Meet&Greet’in filosunda, otellerin ve seyahat acentalarının ihtiyaç duyacağı her segmentten araç bulunuyor.

Hepsi siyah renkli ve VIP dizayn araçlardan oluşan Laal Meet&Greet filosu, misafirlerinizi havalimanı çıkış kapısından, otel lobisine kadar güvenle taşıyor.

Laal’in araç filosu Mercedes E class - Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlardan oluşuyor.

Laal assistant

Laal Meet&Greet, talep halinde asistan hizmeti de veriyor. İyi derecede İngilizce konuşan Laal personeli, misafirinizi havalimanında karşıladıktan sonra, konaklayacağı oteldeki check in işlemlerine kadar refakat ediyor ve doğabilecek her türlü sorunun çözümüne, sizin direktifleriniz doğrultusunda, yardımcı oluyor. Havalimanından otele verilen hizmet, talep edilmesi halinde otelden havalimanına da veriliyor.

Transfer hizmeti 7-24 kesintisiz devam ediyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha