Titanic Mardan Palace ünlü isimlerle 'Yaza merhaba' diyor

Titanic Mardan Palace ünlü isimlerle 'Yaza merhaba' diyor
29 Mart 2019, 09:18
Titanic Mardan Palace May Fest kapsamında, dünyaca ünlü isimlerin sahne alacağı muhteşem konserlerle yaza “merhaba” diyor.

25 Nisan’da kapılarını açacak olan Titanic Mardan Palace May Fest kapsamında, dünyaca ünlü isimlerin sahne alacağı muhteşem konserlerle yaza “merhaba” diyor.

May Fest programı kapsamında; 30 Nisan’da Valeriy Meladze, 1 Mayıs’ta Grigory Leps, 3 Mayıs’ta Diskoteka Avariya, 4 Mayıs’ta Anna Sedokova, 5 Mayıs’ta Emin ve 9 Mayıs’ta Lara Fabian sahne alacak.Gündüz deniz, güneş, kum ve akşam ise birbirinden ünlü isimlerin konserleri, ünlü dj’lere ait canlı performanslar, tematik partiler ve gün boyu devam edecek kesintisiz müzikle tatil keyfi maksimum eğlence ile taçlanacak.

Gastronomi şöleni

Saray hayatının lüks yaşantısını günün her anında hissettiren Titanic Mardan Palace, ödüllü şeflere ait eşsiz lezzetleri, dünyanın en seçkin şarap türlerini, eşi bulunmaz kokteylleri, yöresel tatları, yenilebilir altından yapılmış el yapımı çikolataları ve dünya mutfaklarından sunumlar yapan 9 adet Al’a Carte restoranı ile gastronomi şöleni yaşatacak.

Dünyaca ünlü show’lar, özel performanslar, her biri ayrı konseptte gece kulübü ve barlarla kesintisiz bir eğlence programı Akdeniz gecelerini renklendirecek. Sahilde kum ve çim alanının merkezine konumlandırılan ve dünyaca ünlü beach clublardan esinlenerek dizayn edilen Mykonos Beach Club, özel konseptlerle yorumlanan tematik partilerle günün ilk ışıklarına kadar keyif ve eğlence noktası olarak ayrı bir seçenek.

Özel dekorasyonu, etkileyici tasarımı ve ışık efektleri ile sihirli bir etki bırakan, 3 katlı özel loca ve köşelerin bulunduğu Monkey Club, dünyanın en iyi club trendlerinin farklı bir yansıması olarak eğlence hayatını farklı bir boyuta taşıyacak.

Günün yorgunluğunu atmanız ve geceye hazırlanmanızı sağlayacak su terapileri ve kişiye özel programlarla muhteşem bir güzellik ve arınma adresi olan BeFine Spa’yi unutmayın.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha