Titanic Hotels Sevgililer Günü için çok özel alternatifler sunuyor

Titanic Hotels Sevgililer Günü için çok özel alternatifler sunuyor
29 Ocak 2019, 10:10
Titanic Hotels İstanbul, Sevgililer Günü için çok özel alternatifler sunuyor.

Titanic Hotels İstanbul, Sevgililer Günü için çok özel alternatifler sunuyor. 14 Şubat’ta sevgilinizle canlı müzik eşliğinde romantik bir akşam yemeği yiyebilir ya da BeFine SPA’nın rahatlatıcı bakımlarıyla sevgilinize özel bir sürpriz yapabilirsiniz

Titanic Port Bakırköy Sevgililer Günü’nde çiftlere romantik bir akşam vadediyor. Otelin üst katında yer alan ve eşsiz deniz manzarasıyla dikkat çeken Compass’ta Vural Kaya çiftlere unutamayacakları anlar yaşatacak. Executive şefler tarafından hazırlanan özel lezzetlerle taçlandırılan çift kişilik Sevgililer Günü programı 399 TL’den satışa sunuluyor. Bu günü keyifli bir konaklama ile devam ettirmek isteyen çiftler için ise, Sevgililer Günü yemeği, deniz manzaralı oda, BeFine Spa’da havuz, sauna, buhar odası kullanımı ve ertesi gün zengin açık büfe kahvaltının dahil olduğu özel paketin fiyatı 879 TL’dir.

Titanic Business Golden Horn, 14 Şubat’ta executive şefler tarafından özenle hazırlanan 2 kişilik Sevgililer Günü menüsünü 349 TL’ye satışa sunuyor. Bu özel günü otelde konaklayarak geçirmek isteyenler için Sevgililer Günü menüsü, konaklama ve kahvaltı dahil 699 TL’dir.

Titanic Downtown Beyoğlu, bünyesinde bulunan Pascarella Cafe&Bistro’da çiftlere lezzet dolu bir gün sunuyor. Otelin bahçe bölümüne bakan terasında yer alan restoran, İtalyan lezzetleriyle romantik bir gün geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Ödüllü şefler tarafından hazırlanan iki kişilik Sevgililer Günü menüsü 280 TL fiyatla sunuluyor.

14 Şubat’ta sevdiğinizi masajla şımartın

Titanic Hotels İstanbul, Sevgililer Günü’nü sakin geçirmek isteyenler için SPA ve masaj programlarını özel fiyatlarla sunuyor. Titanic Port Bakırköy, Titanic Downtown Beyoğlu,Titanic Business Golden Horn ve Titanic Business Kartal BeFine SPA’da rahatlatıcı ve arındırıcı 50 dakikalık uzak doğu masajı, Sevgililer Günü'ne özel sadece 300 TL’ye çiftleri bekliyor.

Sevdiklerinize özel bir hediye BeFine SPA gift kart

Sevgililer Günü’nde farklı hediye alternatifleri arayanların imdadına BeFine SPA Gift Kart yetişiyor. Kendilerini özel hissetmelerini istediğiniz her günde sevdiklerinize BeFine SPA’da kullanabilecekleri rahatlatıcı bakım ve masajlar hediye edebilirsiniz.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha