Titanic Deluxe Bodrum Güvenli Turizm Sertifikası’nı aldı

Titanic Deluxe Bodrum Güvenli Turizm Sertifikası’nı aldı
01 Temmuz 2020, 16:51
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde başlatılan Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı kapsamında Titanic Deluxe Bodrum, sertifikasını aldı.

Sertifikasyon programı kapsamında otel, tatil köyü, konaklama ve yeme-içme tesisleri ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlara göre denetleniyor. Güvenli Turizm Sertifikası‘nı vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenliyor.

Titanic Deluxe Bodrum mevcut kapsamlı sağlık ve güvenlik prosedürleri ile konukların check-in'den check-out'a kadar güvenliğini ve huzurunu sağlamak için tüm özeni gösterdiğini, aldığı sertifika ile bir kez daha pekiştirmiş oldu.

Tatil özlemi ile dolduğumuz şu günlerde Ege’nin turkuaz sularına kesintisiz bir manzarayla hakim Titanic Deluxe Bodrum, ruhumuzu dinlendirmenin en keyifli ve izole halini vaadediyor.

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Ege’nin iki yakası Bodrum ve Mikanos’un mimari esintilerini konfor için tasarlanmış konseptiyle birleştiren Titanic Deluxe Bodrum ile kalbiniz Ege’de kalıyor.

350 metre uzunluğundaki bembeyaz kum plajında tüm güneşlenme alanları özel pavillon şeklinde tasarlanmış Titanic Deluxe Bodrum’un yemyeşil bahçelerinde yer alan hamaklarda huzurla dolacağınız, yeşil ve mavinin ahengini doyasıya yaşayacağınız rüya gibi bir tatil sizi bekliyor.

Misafir konforu ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlar ile, lüks ve şıklığı bir arada sunan Titanic Deluxe Bodrum, uzman şeflerin yönettiği her damak tadına hitap eden a’la carte restoranları ve iddialı lezzetleri ile de öne çıkıyor.

Ege’ye nazır manzarası ile güzellik ve arınma noktası “BeFine Spa” ise sizi açık havada büyülü bir spa yolculuğuna davet ediyor. Egzotik ve huzur veren ortamında uzman terapistlerin eşsiz dokunuşları, dünyaca ünlü kozmetik markalarıyla uyguladığı seanslar vücudunuzu dinlendirerek tatilinize huzur ve dinginliği getiriyor. Özenle hazırlanmış arınma programları, egzotik kokular ve dinlendiren bitki çayları kendinizi iyi hissetmeniz için her olanağı sunuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha