Thomas Cook yeni otelini ne zaman açacak?

Thomas Cook yeni otelini ne zaman açacak?
01 Kasım 2018, 10:00
İngiliz tatil şirketi Thomas Cook, kendi markasıyla 3'ü Türkiye'de toplam 20 otel açacak. Thomas Cook Türkiye Temsilcisi Diana Travel'ın Genel Müdürü Burak Tonbul yeni açılacak oteller hakkında bilgi verdi.

İngiliz tatil şirketi Thomas Cook, 2019 yılında kendi markasıyla İspanya, Yunanistan ve Türkiye'de toplam 20 otel açacağını bildirdi.
İlk planlamalara göre otellerden altısı İspanya'da, dördü Yunanistan'da, üçü de Türkiye'de kurulacak. Akdeniz'den Karayiplere kadar değişik destinasyonlarda 3 bin otelde tatil düzenleyen şirket, daha sonra açıklayacağı yeni açılışlarla portföyünü 40 bin oda ve 200 otele çıkaracağını duyurdu. Şirket, markasının kalite standartlarına erişemeyen dokuz oteli de listesinden çıkardı.

İlk otel 2019'da açılacak

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Thomas Cook Türkiye Temsilcisi Diana Travel'ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Burak Tonbul, her iki markayla da Türkiye'de otel açılmasının planlandığını söyledi. Mevcut oteller üzerinden satın almanın yanı sıra sıfırdan otel yatırımının da planlandığını aktaran Tonbul, "Ege ve Akdeniz'de yatırım planlıyoruz. İlk oteli 2019'da açacağız" dedi. Casa Cook markasının lüks segmentte aile ve çiftlere hitap ettiğini anlatan Tonbul, Cooks Club'ın ise ve 25-40 yaş arası için genç oteli olarak dizayn edildiğini belirtti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha