Temel Aygün: Üzerimize düşeni layıkıyla yerine getireceğiz

Temel Aygün: Üzerimize düşeni layıkıyla yerine getireceğiz
08 Ocak 2020, 08:44
Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Temel Aygün Marmara Bölgesine temsilen TTGA Yönetim Kurulu üyesi seçildi.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TTGA) 15 kişilik yönetim kurulu için 29 Aralık 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde, Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Temel Aygün, Marmara Bölgesini temsilen TTGA Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi.

Türkiye'nin 7 bölgesinde yapılan seçimlerde 18 aday yarıştı. Akdeniz ve Marmara bölgelerinden 2'şer, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu'dan ise 1'er yönetim kurulu üyesi seçildi.

Üzerimize düşeni yapmaya hazırız

Türkiye'nin turizm hedeflerine ulaşması için Kültür ve Turizm Bakanı ile birlikte çalışacak olan ajansın kurulduktan sonra göreve getirilen ilk yönetim kurulunda yer alan Aygün, “Türkiye’nin tüm dünyada tanıtımı, turizm potansiyelinin tüm yönleriyle ele alınarak ülke ekonomisine katkısı ve turizm yatırımlarının ülke ekonomisindeki payının ve hizmet kalitesinin artırılması için TTGA önemli bir görevi üstlenmiştir. İlk yönetim kurulunda yer almanın bilinciyle üzerimize düşeni layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi. “Türk otelciliğinin hizmet kalitesini Avrupa’da temsil eden ve Türk Bayrağını yurt dışında dalgalandırmanın gururunu taşıyan bir marka olarak ülke tanıtımına katkı sağlamak için üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Bu çalışmanın en önemli farkı; devlet ve sektörün birlikte hareket edecek olmasıdır, hızlı çözüm üretebilmek üzere çalışmalarımızı hızla devreye sokacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha