TD Hospitality Consulting faaliyetlerine yeniden başlıyor

TD Hospitality Consulting faaliyetlerine yeniden başlıyor
16 Haziran 2020, 14:36
TD Hospitality Consulting COVID-19 nedeniyle bir süreliğine ara verdiği faaliyetlerine Temmuz ayı itibariyle tekrar başlıyor.

TD Hospitality Consulting COVID-19 nedeniyle bir süreliğine ara verdiği faaliyetlerine Temmuz ayı itibariyle tekrar başlıyor.

Şirket, 2020’yi en az hasarla atlatarak 2021 sezonuna daha güçlü girilmesi için ‘Hotel Check-Up’ danışmanlık hizmeti ile konaklama sektörüne farklı ve dinamik bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Hotel Check-Up, geçmişi anlamanın, bugünü yönetmenin ve geleceği güvenle tasarlamanın ilk adımı.

Hotel Check-Up neden yaptırılmalı?

Hotel Check-Up sadece ticari figürleri içermez, bir denetimden çok daha fazlasıdır. İşletmenin içerisinde bulunduğu durumu net bir şekilde göstermek için mevcut durumun analizi ciddi önem arz etmektedir.

Bu kapsamda, otelin güçlü ve zayıf yönlerini saptayarak, hedeflere doğru yol alırken risklerin tespiti ve yönetilmesinde ihtiyaca yönelik, yenilikçi ve pazar odaklı sürdürülebilir çözümler üreterek otellerin daha rekabetçi olmasına yardımcı olunuyor.

TD HOSPITALITY CONSULTING HAKKINDA

TD Hospitality Consulting, yerelden küresele farklı düzeylerde sahip olduğu bilgi ve deneyimlerini kullanarak, müşterilerine otel ve karma fonksiyonlu proje geliştirme ve işletme faaliyetlerinin her alanında uzun vadeli yaratıcı çözümler geliştiren bir danışmanlık firmasıdır.

Müşterilerimizin performansında hızlı ve uzun süreli gelişmeler sağlamasına ayrıca anahtar performans amaçlarının belirlenmesine yardımcı oluyoruz.

Sektörde ve her bölgede, hem küresel hem de yerel olarak pazarlar, trendler ve yeni geliştirilen en iyi uygulamalar ile çalışıyoruz. Bunu yaparken, bilgi birikimini geliştirmek için zaman ayırıyor ve uzmanlık sağlıyoruz.

30 yılı aşkın tecrübemizle birleştirdiğimiz sektör bilgimiz, müşterilerimize en doğru kararı vermelerinde güçlü bir çözüm ortağı olma yetisi kazandırmaktadır.

TD Hospitality Consulting olarak Türkiye ve CIS ülkelerinde müşterilerimize büyük bir katma değer yaratmaya odaklanmış üstün kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veriyoruz.

? Otel, Konut, Alışveriş Merkezi ve Ofislerden oluşan karma fonksiyonlu projeler

? Servisli Rezidanslar

Danışmanlık Hizmetlerimiz

? Pazar Araştırması ve Fizibilite Çalışması

? Proje Finansman Danışmanlığı

? Marka ve Operatör Seçimi ve Sözleşme Müzakereleri

? Mağaza Karması ve Kiralama Hizmetleri

? Proje Geliştirme Koordinasyonu ve Tasarım Yönetimi

? Konsept Geliştirme

? Otel ve Rezidans İşletmeciliği

? Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

? Varlık Yönetimi ve Mal Sahibi Temsilciliği

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha