Süleyman Gök vefat etti

Süleyman Gök vefat etti
08 Aralık 2018, 10:41
City Windows seyahat acentesinin kurucusu ve Globalist seyahat acentesinin sahibi Süleyman Gök vefat etti.

City Windows seyahat acentesinin kurucusu ve Globalist seyahat acentesinin sahibi Süleyman Gök vefat etti. Gök hastalığı sebebiyle bir süredir Adana'da hastanede tedavi görüyordu. Süleyman Gök'ün cenazesi, 8 Aralık Cumartesi (Bugün) ikindi namazını müteakip, Adana Osmaniye Düziçi'ndeki Çamiçi Mezarlığı'ndaki aile kabristanında toprağa verilecek. Turizm Ajansı olarak merhum Süleyman Gök'e Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar
Atilla Şener
14 Ocak 2019, Pazartesi 02:29
İnanamıyorum… Sevgili dostum, sevgili komşum, ne yaptın yaaa… Sık sık karşılaştığımız Üsküdar-Kabataş motorunda o kısa yolculuk sırasında bile araya sıkıştırdığın planların, projelerin ve fikirlerini dinlemekten mutlu olur senin gibi girişimci dostlar ile aynı meslekte olduğumdan gurur duyardım… 90’ların sonunda TÜRSAB ile beraber organize ettiğin Hatay-Adana info gezisinde seni tanımıştım. Dönüş yolunda Karatepe’de köyüne uğramıştık ve bir otobüs acentacıyı evinde misafir etmiştin. O gün anne babanın gösterdiği misafirperverliği asla unutmayacağım. Yine o topraklara dönmüşsün… Huzur içinde uyu dostum. Allahtan rahmetler diliyorum sana…
Kadri VARÇİN
08 Aralık 2018, Cumartesi 12:44
Sevgili dostumuzu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>