HIKVISION

Soner Bacaksız: “Bölgem için çalışmaya devam etmek istiyorum”

Soner Bacaksız: “Bölgem için çalışmaya devam etmek istiyorum”
21 Eylül 2019, 14:52
TÜRSAB GAP Bölge Temsil Kurulu Başkanı Soner Bacaksız, 15 Ekim 2019 Salı günü yapılacak GAP BTK seçiminde yeniden aday olduğunu açıkladı.

TÜRSAB’da Bölgesel Temsil Kurulu (BTK) seçimleri için geri sayım başladı. GAP BTK Başkanı, Vipol Turizm’in sahibi Soner Bacaksız, yeni dönem için de aday olduğunu açıkladı.

“Bölgemizin tanımı için projeler geliştirdik”

17 Temmuz’da gecikmeli olarak göreve başladıklarını hatırlatan Soner Bacaksız, bu süreç içinde yaptıkları çalışmaları şöyle anlattı: “Kurumun bölgedeki STK’larla ve mülki idarelerle olana ilişkilerini güçlendirmek için bir takım çalışmalar yaptık ve ziyaretlerde bulunduk.

Bölge tanıtımı için de önemli çalışmalar yaptık. Yurtiçinden ve yurtdışından tur operatörlerini bölgemize davet ederek, yerinde tanıtımlar yaptık.

Trakya bölgesindeki seyahat acentalarını bölgemizde ağırlayarak iç pazara yönelik tanıtım çalışmaları yaptık.

Gastronomi turizmiyle ilgili çok sayıda çalışma yaptık. Ayrıca Zeugma Mozaik müzesi ve Göbeklitepe’yi tanıtmaya yönelik çalışmalarımız oldu.”

“Acentalarımızı potansiyel pazarlara taşıyacağız”

Soner Bacaksız, seçilmesi halinde yapmayı planladıklarını ise şöyle anlattı: “Devam eden projelerimiz var. Onların aksamadan devam etmesi öncelikli hedeflerimizden biri olacak. Çin’den 25 tur operatörünü bölgemize getireceğiz. Yine Uzakdoğu’dan tur operatörlerini ve televizyon kanallarını bölgemize getirmek için çalışmalarımız devam ediyor.

Bu arada bölgemizdeki acentalarımızı, yurt içinde ve yurt dışında iş yapabilecekleri potansiyel pazarlara götürmek gibi bir projemiz var.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha