Sabiha Gökçen'e cep otel...Saatliği 7 Euro!

Sabiha Gökçen'e cep otel...Saatliği 7 Euro!
18 Ocak 2020, 13:21
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda modern uyku kabinleri bir hafta önce hizmet vermeye başladı.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda modern uyku kabinleri bir hafta önce hizmet vermeye başladı. Havalimanında uçuşlarını bekleyen yolcuların konforu için tasarlanan alanda kadın ve erkek bölümleri ayrı 10 kadın 18 erkek ve bir de aile kabini bulunuyor. Yolcuların yastık, battaniye, sınırsız internet ve sınırsız çay-kahve gibi ihtiyaçları da dahil saatlik 7 euro+kdv ücretiyle kiraladığı alanlara ise QR kodlarla giriş yapılıyor. Yolcuların valizlerini koyabilecekleri kendilerine özel dolapların da düşünüldüğü alanda uyku kabinlerinin içerisinde televizyondan yolculara tahsis edilmiş özel tabletlere kadar birçok şey bulunuyor. Sesten izole edilen alanda yolcuların rahat dinlenebilmeleri için kabin içerisinde ayrıca okyanus sesi bir hoparlör vasıtasıyla yolculara ulaştırılıyor.

Kabinlerde dileyen yolcular, uçuş saatlerine yakın uyandırılıyor. Kısa süre sonra ise Kepler markası aldı altında hizmete sunulan uyku kabinlerini kullanan vatandaşlara bir robot da hizmet vermeye başlayacak.

Yorumlar
Bir Dosy
21 Ocak 2020, Salı 03:45
Bence kısa birsüre sonra dezenfekte temizlik sorunu yaşanır..Buna çok eminim...wc lerden belli üllenin temizlik anlayışı!
Oya Gürel
18 Ocak 2020, Cumartesi 05:09
Tebrikler! harika bir uygulama
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha