Rixos’da Kalite Günleri

Rixos’da Kalite Günleri
sayfayı yazdır, turizm ajansı
31 Ocak 2017, 15:34
Tüm Rixos otellerinin Kalite Yöneticilerinin katıldığı “Rixos’da Kalite Günleri” eğitimleri Rixos Hotels merkez ofisinde devam ediyor.

Tüm Rixos otellerinin kalite yöneticilerinin katıldığı “Rixos’da Kalite Günleri” eğitimleri Rixos Hotels merkez ofisinde devam ediyor. 18 gün sürecek olan eğitimler kapsamında misafir memnuniyeti, iş güvenliği, havuz güvenliği ve cankurtaranlık, personelin bilinçlendirilmesi, farkındalık yaratılması ile gıda güvenliği ve çevre koruma faaliyetleri ile ilgili konular işleniyor.

Rixos Konya Kalite Müdürü Betül Oğuz; “Rixos Konya olarak 2017 yılında kalite anlamında çok ciddi hedeflerimiz var. Misafirlerimiz ve personelimiz bizim için çok değerli, bu anlamda misafir memnuniyeti başta olmak üzere iş güvenliği, havuz güvenliği ve çevre koruma konularında ciddi adımlar atıyoruz. 2017 Rixos Konya’nın altın yılı olacak ve kalitemizi kat kat arttıracağız. Olayı özetlersek, kalite bilincini bir işletmenin kavraması gerekli değil, şarttır. Otel yönetimini sistemli bir şekilde yürütmek ve hata oranını minimum seviyelere çekerek, gelişimi sağlamak yöneticinin başlıca görevidir. Bu nedenle otel profesyonellerinin kalite sistemlerine önem vermesi, işinin bir parçası olduğunu kabul etmesi ve bu sistemin gereksinimi olduğunu kavraması ve o şekilde uygulaması gerekmektedir” dedi.

Yorumlar