Reges a Luxury Collection Çeşme'nin Genel Müdürü oldu

Reges a Luxury Collection Çeşme'nin Genel Müdürü oldu
07 Ekim 2021, 10:39
Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Genel Müdürlüğüne atama yapıldı.

Turizm sektörünün duayen ve sevilen profesyonellerinden Tayfun Başkurt, Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Genel Müdürlüğüne atandı.

Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection’ın lüks otel kategorisinde hizmet veren Türkiye'deki üçüncü, İzmir’in de ilk oteli olan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Genel Müdürlüğüne Tayfun Başkurt getirildi.

35 yılı aşkın süredir turizm sektörünün içinde başarılı ve kaliteli işlere imza atan Tayfun Başkurt, tam bir İzmir ve Çeşme sevdalısı olarak İzmir ve Çeşme’nin turizm sektörüne yaptığı katkılar ile tanınıyor.

Ege Denizi’nin büyüleyici sahili Çeşme’de rakipsiz lüksü tanımlayan servis anlayışı ile hizmet vermeye devam eden Reges Çeşme’nin Genel Müdürlüğüne atanan Tayfun Başkurt, 1985 yılında Marylan Üniversitesi (Belçika) İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Başkurt, SKAL International Marmaris, Güney Ege Otelciler Birliği ve Çeşme Otelciler Derneği gibi tüm meslek hayatı boyunca bu kuruluşlarda aktif görevler ve yönetimsel sorumluluklar üstlendi.

Başarılı çalışmalarının yanı sıra sektörün bol ödüllü isimlerinden de biri olan Tayfun Başkurt, 2010 yılında CNBC-E Business Magazine tarafından Türkiye'de 'Krizin En Başarılı 100 CEO'su'ndan biri seçildi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha