Otelin mağdur ettiği Kolombiyalı dansçılara iyi haber

Otelin mağdur ettiği Kolombiyalı dansçılara iyi haber
22 Aralık 2018, 12:02
Antalya'da bir otelden 3 aylık emeklerini alamayan ve bundan dolayı 12 gündür Atatürk Havalimanında mahsur kalan Kolombiyalı dansçılara sevindiren haber geldi.

Kolombiyalı dansçıların Atatürk Havalimanında günlerdir mahsur kaldığına dair haberin ardından Haluk Levent’in başkanı olduğu AHBAP Derneği harekete geçti. Türk Hava Yolları’nın desteği, hayırsever iş adamlarının katkısı ile Atatürk Havalimanı’nda mahsur kalan dansçıların ülkelerine dönmesi için gerekli biletler alındı. Atatürk Havalimanı’nda bekleyen dansçılar iki gün içinde uçacak. Haluk Levent, attığı tweet ile hayırsever iş adamlarının yanı sıra en düşük fiyatı sağlayan Türk Hava Yolları ile bu yardımı koordine eden THY ve Basın Müşaviri Yahya Üstün’e teşekkür etti.

15 gün otel bahçesinde, 12 gün havalimanında kaldılar

Dans grubu, geçtiğimiz yaz sezonunda Antalya’da bir otel ile anlaşmıştı. Temmuz ayında gelen dansçılar, iş yeri ile anlaşmazlık yaşamış, 3 aylık emeklerini alamamıştı. Her biri için de uçak bileti yaklaşık 15 bin TL tutuyordu. 15 gün otelin bahçesi, 12 gün de Atatürk Havalimanında kalmıştı.

Kaynak: www.kokpit.aero

Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha