Otel sahibinin yaptığına bak!

Otel sahibinin yaptığına bak!
18 Ekim 2021, 08:28
Turizmin başkenti Antalya'nın Manavgat ilçesi Side mahallesinde faaliyette olan bir otele baskın düzenlendi.

Side mahallesinde H.Ö. ve S.F. isimli şahısların iyi bir iş imkanı ve bol para kazanma vadederek getirdikleri yabancı uyruklu kadınları borçlandırma ve çaresizliğinden yararlanmak suretiyle kendileri tarafından işletilen otelde fuhuş yaptırdıkları ihbarı üzerine jandarma düğmeye bastı.

Antalya İl Jandarma Komutanlığı Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürlüğü, Manavgat JASAT Timleri ve Side Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde söz konusu otele düzenlenen operasyonda; işletmenin bir odasında Türk vatandaşı erkek şahıs ile Özbekistan uyruklu kadın fuhuş yaptıkları esnada yakalanırken H.Ö. ve S.F. isimli şüpheliler ise sahibi oldukları aynı otel içerisinde internet escort sitesinde kullandıkları telefonlarla birlikte suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.


Olay ile ilgili olarak nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından verilen talimat doğrultusunda olayın mağduru olduğu değerlendirilen Özbekistan uyruklu kadın işlemlerinin tamamlanmasına müteakip İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezi'ne sevk edilirken yakalanarak gözaltına alınan otel sahipleri H.Ö. ve S.F. isimli şüpheliler İnsan Ticareti kapsamında Zorla Fuhuş Yaptırmak suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Etiketler:Otel fuhuş
Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha