Otel müşterileri geceyi plajda geçirdi

Otel müşterileri geceyi plajda geçirdi
30 Temmuz 2021, 08:52
Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangını nedeniyle boşaltılan otellerdeki yerli ve yabancı turistler sahil bölgesine getirilirken, geceyi plajda geçirdi.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangını nedeniyle boşaltılan otellerdeki yerli ve yabancı turistler sahil bölgesine getirilirken, geceyi plajda geçirecekleri öğrenildi.

Muğla’nın Marmaris ilçesindeki yangın nedeniyle Armutalan ve Siteler bölgesinde yer alan yaklaşık 20 otelde konaklayan yerli ve yabancı turistler, otellerden çıkarılarak güvenli alan olarak kabul edilen sahil bölgesine geldi. Plaja gelen turistlerin yangın nedeniyle oluşan tehlikenin geçeceği süreye kadar burada bulunacakları öğrenildi. Sahilde bekleyen yerli ve yabancı turistler, geceyi burada geçireceklerini ifade etti.

Havadan müdahale sonlandırıldı

Öte yandan yangınlara havanın kararması ile birlikte havadan müdahalenin sonlandırıldığı, gece boyunca çalışmaların karadan sürdürüleceği öğrenilirken, yangın Turunç, Osmaniye ve Bayır Mahallerine de sıçradığı bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar
Gul
01 Ağustos 2021, Pazar 01:06
Evet oteller bosaltilsin ve yanginda evleriyle birlikte herseylerini kaybeden insanlar bu otelkere yerlestirilsin. Bu aci tarif edilemez
Kemal
31 Temmuz 2021, Cumartesi 04:04
Otelleri boşaltıp yangında evini kaybenler yerleştirilsin
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha