Neredekal.com tecrübesini TÜRSAB Akademi'de acentelere aktaracak

Neredekal.com tecrübesini TÜRSAB Akademi'de acentelere aktaracak
09 Kasım 2018, 23:05
Neredekal.com, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ile yaptığı görüşmede TÜRSAB Akademi çatısı altında yapılacak eğitimlere destek olma sözü verdi.

ILab Holding şirketlerinden biri olan Neredekal.com’un Kurucusu ve Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu ile Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’yı makamında ziyaret etti. Özkan Hacıoğlu ziyaretinde, “Önce Türkiye’yi keşfet sloganı ile Türkiye’de hizmet veren 15.000’den fazla oteli listeleyip, 18 tur operatörü-OTA’le işbirliği yapıyoruz. Neredekal.comolarak, 2018 yılında partnerlerimize 3 Milyon telefon çağrı yönlendirmesi ve 5 Milyon trafik yönlendirmesi sağlayarak, Türk turizmine değerli bir katkı sağladık.” dedi.

Bu nezaket ziyaretinde, TÜRSAB üyelerine daha fazla destek olma sözünü veren Hacıoğlu, “Gerek Erken Rezervasyon döneminde, gerekse yıl boyu partner acentelerimiz ve OTA’lere daha fazla satış yapabilmeleri adına; bir önceki yıla oranla %30’a varan artışla, çağrı ve trafik yönlendirmesi gerçekleştirme hedefindeyiz.” dedi. Seyahat acentelerinin dijitalleşmesinin önemine değinen TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın ifadeleri sonrasında, bu alanda Türkiye’nin bir numarası konumundaki Neredekal.com şirketinin yöneticileri; turizmde dijitalin verimli kullanımı ve dijitalde acentelerin iş geliştirebilmesi için TÜRSAB Akademi çatısı altında yapılacak eğitimlere destek olma sözü verdi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha