Neredekal.com Progo ile işbirliği yaptı

Neredekal.com Progo ile işbirliği yaptı
06 Ağustos 2018, 15:20
Tatil planını Neredekal.com'dan yapanlar, Progo'yla yapılan işbirliği sayesinde hizmetlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayabilecek.

Türkiye’nin otel arama motoru Neredekal.com seyahat planlamasının daha verimli yapılabilmesi adına web sitesinde, Türkiye’nin önde gelen markaları ile partnerlik yapıyor. Bu bağlamda, Neredekal.com, konusunda uzman transfer firması Progo ile işbirliğine gittiğini duyurdu. Bu işbirliği ile adresten adrese, adresten havalimanına, varılan şehirdeki havalimanından otele veya şehirlerarası yolculuklarda kullanılabilen transfer şirketi Progo sayesinde, hizmetlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamayı amaçladığını duyurdu. Neredekal.com web sitesini ziyaret eden seyahat sever, uçak biletini alıp, 15.000’in üzerinde otelin fiyat kıyaslamalarını yaparak, tek tek yorumlarını okuma imkanı bulurken, uçulacak havalimanından otele veya bulunulan şehirden direkt gidilecek otele transferin yapılabilmesi için güçlü bir partner olan Progo ile anlaştı.

Bu transfer hizmeti başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerde de kullanılabileceği gibi, tatil bölgelerinde de ihtiyaç duyulan özel ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere Muğla, Antalya, Adana, Kayseri, Samsun, Trabzon gibi şehirler için Neredekal.com aracılığı ile Progo’dan özel transfer hizmeti alınabilecek. Bu hizmeti alabilmek için sadece sitede yer alan “Havaalanı Transferi” linkine tıklanması yeterli olacak.

Seyahat severler yolculuklarını 6 saat öncesinden planlayabileceği gibi, çocuk koltuğundan, karşılama hizmetlerine kadar birçok ek hizmeti de satın alabilecekler. Üstelik kredi kartı ile ödemesi yapılıp, anında konfirmesi alınan Progo transfer-ulaşım hizmetleri, mail yoluyla otomatik olarak misafirlerine e-faturasını da gönderiyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha