Müşterilerimizin beklediği oldu... Rezervasyonlarımız yüzde 150 arttı

Müşterilerimizin beklediği oldu... Rezervasyonlarımız yüzde 150 arttı
08 Ocak 2022, 10:49
Jet2 ve Jet2holidays, İspanya rezervasyonlarda büyük bir artış yaşadı.

Şirkete göre artış %150, olurken Jet2 CEO’su Steve Heapy, "Bunun birçok iyi haberden yalnızca ilki olmasını umuyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

İngiltere testi kaldırınca rezervasyonlar patladı

Şirket, İngiliz Hükümeti’nin yolcu kısıtlamalarının çoğunu gevşetmesinin hemen ardından İspanya’ya yönelik rezervasyonlarının %150 arttığını açıkladı. 7 Ocak Cuma gününden itibaren, tam aşı takvimine sahip turistler, yurtdışındaki tatillerinin sonunda İngiltere veya Kuzey İrlanda’ya dönmeden önce artık bir PCR yapmak zorunda kalmayacaklar.

Heapy: Bir çok müşterimizin duymak istediği şey buydu

Jet2.com ve Jet2holidays CEO’su Steve Heapy, “Seyahat kısıtlamalarının omikron varyantının yayılmasını önlemek için hiçbir şey yapmadığı ortaya çıktı, bu nedenle bu orantısız ve aynı zamanda yararsız önlemlerin sonunu temsil ediyor. Birçok müşterimizin duymak istediği şey buydu ve İspanya’ya yapılan rezervasyonlardaki artış, hak edilmiş bir rahatlama ve iyi vakit geçirme arzusunun her zamankinden daha yüksek olduğunun açık bir göstergesi. 2022’ye çok iyi bir hisle başlıyoruz. ve bunun İspanya’daki turist ortaklarımız için de birçok iyi haberin ilki olmasını umuyoruz ” dedi. (Turizmdatabank)

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha