Mövenpick Hotel İstanbul’a Odalar Bölümü Direktörü olarak İlker Şenbecerir atandı

Mövenpick Hotel İstanbul’a Odalar Bölümü Direktörü olarak İlker Şenbecerir atandı
11 Haziran 2018, 13:06
World Travel Awards tarafından 2017 yılında “Avrupa’nın En İyi İş Oteli” seçilen Mövenpick Hotel Istanbul’a Odalar Bölümü Direktörü olarak İlker Şenbecerir atandı.

Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Şenbecerir, kariyerine 1996 yılında Grand Hyatt Istanbul’da bellboy olarak başladı. Aynı otelde sırasıyla concierge, Concierge’den Sorumlu Müdür Yardımcısı,Ön Büro Müdür Yardımcısı ve Ön Büro Müdürü olarak görev aldı. 2011’de DoubleTree by Hilton Moda’da Ön Büro Müdürü olarak çalışmaya başlayan İlker Şenbecerir, 2012 yılında Wyndham Grand Kalamış Marina’ya atanarak Odalar Bölümü Direktörü oldu. Martı Istanbul’da da Odalar Bölümü Direktörü olarak çalışan İlker Şenbecerir, son olarak Rotana İstanbul’da Odalar Bölümü Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

22 yıllık otelcilik tecrübesini ve birikimini Nisan 2018’den itibaren Mövenpick Hotel Istanbul’da hayata geçiren Şenbecerir, Odalar Bölümü Direktörü olarak Ön Büro ve Housekeeping departmanlarından sorumlu. Misafir memnuniyetinin artırılması konusunda pek çok başarıya imza atan İlker Şenbecerir, İngilizce biliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>