20 Ekim 2018
E-Bültene Abone Ol!

Mövenpick Hotel, Alman bloggerları İzmir'de ağırladı

Mövenpick Hotel, Alman bloggerları İzmir'de ağırladı
14 Mayıs 2018, 11:10
Mövenpick Hotel İzmir, Almanya ve Avusturya’nın önde gelen bloggerlarını, THY desteği ile 3 gün boyunca İzmir’de ağırladı.

İzmir’i tatil ve gezi destinasyonu olarak pazarlamayı amaçlayan proje ile, Mövenpick Hotel Izmir ve THY, Almanya ve Avusturya’nın önemli bloggerlarını İzmir’de bir araya getirdi. İzmir’in kültürel, gastronomik, tarihsel ve iklimsel olarak mükemmel bir şehir olduğunu ve bunun tanıtılması gerekliliğini her fırsatta vurgulayan ve bunun için bir çok projeye imza Mövenpick Hotel Izmir, yine başarılı bir etkinliği geride bıraktı.

İzmir'in lezzet değerlerini tattılar

Üç gün boyunca, rehber Serdar Çelenk eşliğinde İzmir'in güzelliklerini, gezilecek yerlerini, lezzetlerini tanıyan 6 kişilik Alman Blogger kafilesi, Mövenpick Hotel Izmir ev sahipliğinde ağırlandı. İzmir'i tanımaya şehir merkezinden başlayan gazeteciler, ilk gün Alsancak ve etrafını tanıyarak, Mövenpick Hotel Izmir şefi Murat Yıldız’ın özel olarak hazırladığı menu ile keyifli bir akşam yemeği yediler. İkinci gün, Kemeraltı çarşısı, Kızlarağası Hanı ve Agora ve Asansörü gezerek İzmir'in tarihi güzelliklerini keşfettiler. Ahmet Güğzelyağdöken’in restoranında keyifli bir yemek atölyesinde bir araya gelen bloggerlar, İzmir’in lezzet değerlerini hem denediler hem de tattılar. Ertesi gün gerçekleştirilen Efes turunun ardından, Sevilen İsabey Bağevi'nde keyifli bir akşam yemeği yendi.

Bir sonraki destinasyon yine İzmir

Seyahatlerinden oldukça memnun kalan bloggerlar, bir sonraki destinasyonlarının yine İzmir olacağını ama bu sefer iş için değil sadece gezmek için geleceklerini söylediler.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha