Metro Toptancı Market’e Gamechangers Türkiye’den 2 ödül

Metro Toptancı Market’e Gamechangers Türkiye’den 2 ödül
sayfayı yazdır, turizm ajansı
08 Aralık 2016, 14:33
Pazarlama Zirvesi kapsamında düzenlenen Gamechangers Türkiye yarışmasında, Metro Toptancı Market’in “Gastronometro” ve “Palamutlar Nerede Projeleri” ile “Vizyon” ve “Etki” Ödülleri’nin sahibi oldu.

Metro Toptancı Market, Türk mutfak kültürünün potansiyelini keşfetmek ve şeflerin hak ettikleri yerlere ulaşmalarını sağlamak için tasarlanan Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan Gastronometro projesi ile Gamechangers Türkiye yarışmasında Vizyon Ödülü’nü aldı.

Palamut balığının korunması ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla hayata geçirilen Palamutlar Nerede projesi de Metro Toptancı Market’e Etki Ödülü’nü getirdi.

Sektörün önemli etkinliklerinden biri olan Pazarlama Zirvesi bünyesinde düzenlenen Gamechangers yarışmasının ödül töreni, 7 Aralık Çarşamba günü yapıldı.

Vizyon ödülünü almak üzere sahneye çıkan Gastronometro Direktörü Maximilian Thomae yaptığı konuşmada, “Üç yıl önce hayata geçirdiğimiz Gastronometro Projesi’nde, HORECA profesyonellerinin hayallerini gerçekleştirmeyi, sektördeki yenilikleri ve global gastronomi trendlerini takip etmelerine yardımcı olmayı amaçladık.” dedi.

Yorumlar