HIKVISION

Mersin YTK başkanlığını Hakan Bayındır kazandı

Mersin YTK başkanlığını Hakan Bayındır kazandı
04 Ağustos 2018, 03:07
Mersin Yöre Temsil Kurulu seçimlerini Gita Tur Turizm Seyahat Acentası’nın sahibi Hakan Bayındır'ın liderliğini yaptığı liste kazandı.

Mersin ilimizi kapsayan TÜRSAB Mersin Yöre Temsil Kurulu Seçimleri tamamlandı. Seçim, 3 Ağustos 2018 Cuma günü Mersin YTK Ofisi’nde gerçekleştirildi. Yöre Temsil Kurulu seçiminde, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özden de hazır bulundu. Seçimi, 4 asil ve 5 yedek üye ile listesini oluşturan Gita Tur Turizm Seyahat Acentası’nın sahibi Hakan Bayındır kazandı.

Hakan Bayındır: Sektörün tüm bileşenleriyle ilişkileri geliştireceğiz

Seçilmesinin ardından üyelere yönelik teşekkür konuşması yapan Hakan Bayındır, kendinden önceki başkan İbrahim Kırmızıer’e teşekkür ettikten sonra Mersin'de turizme katkı sağlamak için kamu ve özel sektör temsilcileri ile ilişkileri geliştireceklerini söyledi.

Kentlerde turizmin gelişmesinde yerel idarelerin önemine değinen Hakan Bayındır, yönetimde oldukları sürece Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ile işbirliği imkanlarını geliştirerek sorunların çözümüne katkı sunmaya çalışacaklarını belirtti.

Ticaret odası ve üniversitelerle de ilişkileri geliştireceklerini dile getiren Hakan Bayındır, Mersin’in turizm potansiyeline dikkat çekerek, "Zamanın mazeret üretme değil, iş yapma zamanı" diyerek sözlerini tamamladı.

Mersin Yöre Temsil Kurulu’nun yönetimi şu isimlerden oluştu:

Hakan BAYINDIR (Başkan) - Gita Tur Turizm

Mehmet Gültekin UĞUR - Nüve Tur Turizm

Dilek DERE - Deres Turizm

Orhan Algan DENİZ - Globtur Turizm

Efe KIRMIZIER- Atos Turizm

Yedek üyeler

Mustafa Ferhat KÖKSAL - Köksallar Turizm

Bora AKSOY - Kızkalesi Turizm

Erdal ÖTLÜ - Feb Turizm

Aytaç YARDIMCI - Yardımcı El Kerim Turizm

Ahmet DİLSEL - Newjoy Turizm

Hakan Bayındır kimdir?

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekte olan Hakan Bayındır, 5 dönemdir TÜRSAB BYK yönetiminde aktif olarak çalışmalarda yer aldı. Sektörü temsilen Mersin Ticaret ve Sanayi odasında meclis üyeliği, Mersin Turizm İşletmecileri Derneği'nde başkan yardımcılığı ve Mersin Girişimci İş adamları Derneği yönetim kurulu üyeliği görevlerini sürdürüyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha