Marriott International Avrupa Bölgesi en iyi işveren seçildi

Marriott International Avrupa Bölgesi en iyi işveren seçildi
14 Aralık 2016, 15:24
Marriott International Avrupa Bölgesi, Aon Hewitt tarafından “En İyi İşveren” olarak ödüllendirildi.

Marriott International Avrupa Bölgesi, Aon Hewitt (AH) tarafından, Aon plc (NYSE: AON) küresel yetenek, emeklilik ve sağlık çözümleri iş alanında “Aon Hewitt En İyi İşveren” olarak ödüllendirildi.

Aon Hewitt En İyi İşveren, global arenada en iyi işverenleri seçebilmek için tek kriter seti belirleyerek 2014 yılında yeni bir En iyi İşveren Sertifikasyon programını başlattı. 2016 yılında Marriott yine küresel olarak bu başarıya layık görüldü ve şu anda bu statüye erişen tek firma olmaya devam ediyor. Afrika haricindeki tüm bölgelerde, uygulamanın yapıldığı 71 ülkenin 54’ünde Marriott, en iyi işveren statüsünü almayı başardı.

Marriott International’ın Aon Hewitt En İyi İşveren programı tarafından ödüllendirildiği ülkeler arasında; Ermenistan, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan ve Türkiye yer alıyor.

Marriott International Avrupa İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkanı Francisca Martinez, “Çalışanlarımızın refahının her şeyden önce gelmesi işimizin en önemli noktası ve bizim en temel prensiplerimizden bir tanesi. Çalışanlarımızı, hem iş hem de özel hayatlarında desteklemeye ve cesaretlendirmeye tamamıyla kendimizi adıyoruz ve aldığımız bu ödül de gösterdiğimiz yoğun çabayı ve çok çalışarak yaşattığımız bu kültürü destekliyor. Benzer yaklaşımdaki şirketler arasından öne çıkarak seçilmek sadece bir onur değil, aynı zamanda onlardan da öğrendiklerimizle çalışanlarımıza yönelik politikalarımızı ve kültürümüzü sürekli geliştirerek ileriye taşıma fırsatını bize sunuyor.

Aon Hewitt Küresel Uygulama Katılım Lideri, Ken Oehler “Aon Hewitt En İyi İşveren” seçilen firmalar, yüksek çalışan bağlılığına, saygı uyandıran bir işveren markasına, etkili liderliğe ve daha iyi, sürdürülebilir sonuçlar elde etmek için kendini işine adamış verimli iş gücü anlamına gelen yüksek performans kültürüne sahip organizasyonlardır.” açıklamasında bulundu. Oehler, “Marriott International’ı, onur verici bu başarısından dolayı tebrik ediyoruz” diye ekledi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha