Malta’nın Türkiye’deki turizm temsilcisi belli oldu

Malta’nın Türkiye’deki turizm temsilcisi belli oldu
12 Ekim 2018, 14:01
Malta Turizm Kurumu (Malta Tourism Authority), Türkiye’de turizm alanında tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek turizm temsilcisini seçti.

Malta Turizm Kurumu (Malta Tourism Authority), Türkiye’de turizm alanında tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek turizm temsilcisini seçti. Türkiye turizm sektöründe, dijital pazarlama, medya planlama, içerik pazarlama ve fenomen pazarlaması (influencer marketing) alanlarında faaliyetleriyle tanınan yeni nesil pazarlama ajansı Manya Medya, 1 Eylül 2018 tarihi itibarıyla Malta’nın Türkiye’deki yetkili turizm tanıtım ve pazarlama ajansı oldu. Konuyla ilgili olarak Malta Turizm Kurumu Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür Yardımcı Carlo Micallef şunları söyledi:

“İstanbul ve Valetta arasındaki direk uçuşların Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri sayesinde artmasıyla birlikte, Malta Turizm Kurumu adamızı ziyaret eden Türklerin sayısını arttırmak amacıyla faaliyetlerini artırma ihtiyacı hissetmiştir. Bu amaçla Manya Medya’yı pazarlama ekibimize ve uluslararası temsil ağımıza katmaktan memnuniyet duyuyoruz. Manya Medya’nın Malta’yı ve kardeş adaları Gozo ve Comino’yu Türk seyahatseverlere tanıtmak ve Türkiye’den Malta’ya ziyaretlerin bir üst seviyeye taşınmasını sağlamak için gerekli bilgi ve becerilere fazlasıyla sahip olduğuna güvenimiz tam. Akdeniz’in ortasında, berrak sularla çevrili ve yılda 300 gün güneşli havasıyla, kültürel mirası ve çeşitliliğiyle, konukseverliği Malta ziyaretçilerine unutulmayacak anılar vadediyor.” Malta’nın 360 derecelik turizm faaliyetlerinin tanıtımından 3 yıl boyunca sorumlu olacak olan Manya Medya, tanıtım süresince tatil ve iş gezileri için Malta’nın profilini tanıtmayı ve ülkedeki turizmin gelişmesini hedeflemekte.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>