HIKVISION

Magic Life Masmavi Club artık TUİ'nin

Magic Life Masmavi Club artık TUİ'nin
10 Haziran 2019, 08:26
Geçtiğimiz aylarda Doğuş Grubu'na ait Marmaris'teki D-Resort Grand Azur'u satın alan Alman turizm devi TUİ'nin sahip oldugu TT Hotels bir oteli daha bünyesine kattı.

Alman turizm devi TUİ Magic Life’ın sahip oldugu TT Hotels Turkey bünyesine bir oteli daha kattı. TT Hotels Antalya Belek'teki Magic Life Masmavi Club & Resort Otel'in hisselerini satın almak için Rekabet Kurumu'na başvurmuştu.

Ömer Gür'ün hisseleri TUİ'nin oldu

Ömer Gür'e ait Papirüs Otelcilik Yatırım Turizm Seyahat inşaat Ticaret A.Ş. hisselerinin devralması ile üst hakkı Papirüs Turizm'e ait olan Antalya Belek'teki Magic Life Masmavi Club & Resort Otel'in işletme ve kontrolünün TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye devri için Rekabet Kurumu'na geçtiğimiz haftalarda başvuru yapılmıştı. Rekabet Kurumu hisselerin devralma işlemine izin verdi. Böylelikle Magic Life Masmavi Club'un hisselerinin tamamı TUİ'nin oldu.

Türkiye'deki 16'cı tesisi oldu

Alman turizm devinin bünyesinde Türkiye'de 15 otel ve tesis bulunuyor. Otel yatırımlarında genellikle Muğla'yı tercih eden şirketin portföyünde MuTUI Magic Life Sarigerme, TUI Family Life Tropical Resort, TUI BLUE Marmaris, Holiday Village Turkey, Bodrum Imperial, Hotel TUI SENSIMAR Seno Resort & Spa ve Pegasos Royal gibi çok sayıda otel yer alıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha