Lüks otel çalışanından bir garip hırsızlık!

Lüks otel çalışanından bir garip hırsızlık!
25 Ocak 2021, 08:42
İstanbul'da bulunan lüks otelde hırsızlık skandalı yaşandı.

Ünlü otelin teras katında bulunan restoran çalışanı Serkan D., mesai bitiminde kimsenin olmadığı anı kollayıp otele ait olan dizüstü bilgisayarı çaldı. Bilgisayarın çalındığını fark eden otel yetkilisi durumu polise bildirdi.

Otobüs durağında yatarken fark edildi, alkollü çıktı

Kayıplara karışan genç adam gece vakti otobüs durağında yatarken polisler tarafından fark edildi. Sabah'tan Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre polisler tarafından uyandırılan Serkan D.'nin alkolün etkisinde olduğu anlaşıldı. Otelden çaldığı bilgisayarla birlikte bulunan genç adam polis merkezine götürüldü. Her ne kadar çalmış olduğu bilgisayar ile yakanmış olsa da Serkan D., üzerine atılı suçlamayı reddetti.

Bunun üzerine savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Otel kayıtlarının izlenmesinin ardından mesai bitiminde Serkan D.'nin bilgisayarı alarak çıktığı açık bir şekilde görüldü. Çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Serkan D., hakkından iddianame düzenlendi. Genç adamın, 'Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık' suçundan 15 yıla kadar hapsi isteniyor. Dava önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha