Laal karşılama ve transferde atağa kalktı

Laal karşılama ve transferde atağa kalktı
29 Eylül 2020, 12:12
Seyahat acentalarının, otellerin ve kurumsal şirketlerin karşılama ve transferde güvenilir çözüm ortağı olan Laal, İstanbul Yeni Havalimanı - Sabiha Gökçen Havalimanı ve Antalya Havalimanında karşılama ve özel transfer hizmetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Laal Meet&Greet’in verdiği “profesyonel karşılama & Transfer” hizmeti, yurt dışından ve yurt içinden sık misafir karşılayan şirketler için büyük kolaylık sağlıyor. Laal’in yabancı dil bilen, prezantabl karşılama personelleri, misafirinizi iç hat ve dış hat geliş kapılarında, şirketinizin logosu veya misafirinizin ismi ile karşıladıktan sonra, valizlerini taşımasına yardım ederek, en kısa yoldan transfer aracıyla buluşturuyor. Bu süreçte hava durumu, araçla yapacağı yolculuğun mesafesi ve süresi hakkında bilgi veren Laal Meet&Greet personeli, misafirinizi araca bindirdikten sonra, sürecin tamamlandığını ve misafirin yola çıktığını size bildiriyor.

Laal'den otellere ve kurumsal şirketlere de çözümler

Laal'in hizmet yelpazesi turizm acentalarıyla sınırlı değil. Laal otellere, sağlık turizmi hizmeti sunan tesislere, sanayi sektöründen farklı sektörlerdeki servis ihtiyaçlarına kadar geniş hizmet yelpazesi sunuyor.

Acentalar misafirlerinin nerede olduğunu anlık takip edebiliyor

Laal'den rezervasyon yapan acentalar kendi portalı üzerinden misafirlerini ve araçları takip edebiliyor. Minimum 1 gün öncesinden karşılama ve transfer için tahsis edilen kişi ve araçlar, rezervasyonu yapan acentanın kendi portalı üzerinden takip edilebiliyor. Araç takip cihazı sayesinde acentalar misafirlerin nerede olduğunu anlık olarak takip edilebiliyor.

Laal 7/24 hazır…

İster bir kişi, isterse dünyanın farklı yerlerinden farklı saatlerde gelecek yüzlerce kişilik grup olsun; Laal 7/24 misafirlerinizi karşılamak ve transfer etmek için havalimanında hazır.

Tüm işlemler online yapılıyor

Hizmet almak isteyen şirketler, www.laalvip.com adresinden sisteme üye olup, uçağın sefer numarasını, teslim alacak aracın plakasını (Acenta kendi aracıyla karşılayacak ise) ve iletişim bilgilerini girdikten sonra, taraflarına iletilen onay kodu ile tüm riskleri unutup, gönül rahatlığıyla misafirlerini beklemeye başlıyor.

Farklı ülkelerden farklı zamanlarda gelen misafirlerini karşılayacak şirketler, yolcuların iniş ve karşılama süreçlerini Laal’in sunduğu web arayüzünden anlık olarak takip edebiliyor.

Karşılama ve transferi ayrı ayrı alabilirsiniz

Laal Meet&Greet, talep edilmesi halinde karşılama ve transferi hizmetlerini ayrı ayrı da verebiliyor. Transferi kendi aracıyla yapmak isteyen şirketler, sadece karşılama hizmetini alarak, misafirini otoparka kadar yürütmek, aracın otoparktan çıkışını bekletmek veya bu olumsuzlukları yaşatmamak için iki personel görevlendirmek gibi külfetlerden kurtuluyor.

Etiketler:Laal transfer
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha