Laal kalitesi Antalya’da…

Laal kalitesi Antalya’da…
28 Şubat 2020, 20:14
İstanbul havalimanlarında profesyonel karşılama ve transfer hizmetiyle fark yaratan Laal, 4 Mart Çarşamba günü turizmin başkenti Antalya’da hizmet vermeye başlayacak.

Seyahat acentalarının, otellerin ve kurumsal şirketlerin, karşılama ve transferde güvenilir çözüm ortağı olan Laal, Antalya operasyonlarına 4 Mart 2020 Çarşamba günü başlıyor.

Şirketinizin logosuyla profesyonel karşılama

Laal Meet&Greet’in verdiği “profesyonel karşılama & Transfer” hizmeti, yurt dışından ve yurt içinden sık misafir karşılayan şirketler için büyük kolaylık sağlıyor. Laal’in yabancı dil bilen, prezantabl karşılama personelleri, misafirinizi iç hat ve dış hat geliş kapılarında, şirketinizin logosu veya misafirinizin ismi ile karşıladıktan sonra, valizlerini taşımasına yardım ederek, en kısa yoldan transfer aracıyla buluşturuyor. Bu süreçte hava durumu, araçla yapacağı yolculuğun mesafesi ve süresi hakkında bilgi veren Laal Meet&Greet personeli, misafirinizi araca bindirdikten sonra, sürecin tamamlandığını ve misafirin yola çıktığını size bildiriyor.

Laal 7/24 hazır…

İster bir kişi, isterse dünyanın farklı yerlerinden farklı saatlerde gelecek yüzlerce kişilik grup olsun; Laal 7/24 misafirlerinizi karşılamak ve transfer etmek için havalimanında hazır.

Tüm işlemler online yapılıyor

Hizmet almak isteyen şirketler, www.laalvip.com adresinden sisteme üye olup, uçağın sefer numarasını, teslim alacak aracın plakasını (Acenta kendi aracıyla karşılayacak ise) ve iletişim bilgilerini girdikten sonra, taraflarına iletilen onay kodu ile tüm riskleri unutup, gönül rahatlığıyla misafirlerini beklemeye başlıyor.

Farklı ülkelerden farklı zamanlarda gelen misafirlerini karşılayacak şirketler, yolcuların iniş ve karşılama süreçlerini Laal’in sunduğu web arayüzünden anlık olarak takip edebiliyor.

Karşılama ve transferi ayrı ayrı alabilirsiniz

Laal Meet&Greet, talep edilmesi halinde karşılama ve transferi hizmetlerini ayrı ayrı da verebiliyor. Transferi kendi aracıyla yapmak isteyen şirketler, sadece karşılama hizmetini alarak, misafirini otoparka kadar yürütmek, aracın otoparktan çıkışını bekletmek veya bu olumsuzlukları yaşatmamak için iki personel görevlendirmek gibi külfetlerden kurtuluyor.

Adnan Köksal: Antalya’ya söz vermiştik…

Antalyalı turizmcilerden gelen talepler doğrultusunda Antalya operasyonlarına başladıklarını belirten Laal Meet-Greet&Transfer’in kurucusu Adnan Köksal, “Antalyalı meslektaşlarımıza söz vermiştik, yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Antalya’nın üst gelir grubundan misafir sayısının her geçen yıl arttığına dikkat çeken Adnan Köksal, “Kalitemiz ve hizmet standartlarımızla, Antalya turizmine değer katacağımıza inanıyorum” dedi.

Laal Meet-Greet&Transfer’in kurucusu Adnan Köksal

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha