Katar Turizm, 2022 Adobe Experience Maker Ödülleri'nde Ödüle Layık Görüldü

Katar Turizm, 2022 Adobe Experience Maker Ödülleri'nde Ödüle Layık Görüldü
28 Haziran 2022, 13:15
Katar Turizm, 2022 Adobe Experience Maker Ödülleri'nde Orkestratör ödülünü kazandı.

Katar Turizm, küresel faaliyetlerini desteklemek için hayata geçirdiği “Dünyanın ötesini Keşfet” kampanyasında farklı kanallar, konumlar, diller ve platformlar arasında müşteri yolculuklarını şekillendirmek amacıyla Adobe Analytics, Adobe Campaign, Adobe Experience Manager ve Adobe Target dahil olmak üzere Adobe ürünlerinden yararlanıyor. Katar Turizm, 2022 Adobe Experience Maker Ödülleri'nde Orkestratör ödülünü kazandı.

Katar Turizm’in dijital pazarlamasını modern şekilde yedi dilde sunan Visit Qatar'ın mobil uygulaması, Visit Qatar web sitesi yenilikçi, kişiselleştirilmiş ve veriye dayalı deneyimler sunuyor. Uygulamalar bugüne kadar 400 milyondan fazla kişiye ulaştı.

Geçen yıl, Katar Turizm, TV reklamları, ev dışı reklamlar ve sosyal platformları kullanarak uluslararası multi-medya kampanyası "Dünyanın Ötesini Keşfet"i 17 ülkede başlattı. Kampanya bugüne kadar iki milyardan fazla gösterim, 600 milyon video görüntüleme ve 100.000'den fazla kişiye ulaştı.

Katar Turizm Operasyon Direktörü Berthold Trenkel konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Katar'ın dünya çapında bir turizm destinasyonu olma misyonunu gerçekleştirmeye çalışırken, dijital dönüşüm stratejimiz ve Adobe ile yaptığımız çalışma, tanıtım yöntemlerimizi iyileştirme fırsatlarını belirlemeye devam etmemizi sağlıyor. Katar ve zengin cazibe merkezleri, müşteri memnuniyetini artırıyor ve ülkenin turizm sektöründe büyümeyi sağlıyor” dedi.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen http://www.visitqatar.com/ adresini ziyaret edin veya Qatar Tourism'in Experience a World Beyond kampanyasını izlemek için https://www.youtube.com/watch?v=exV1GCDvxQ4 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha