Kapadokya’da eğlence yeniden başlıyor

Kapadokya’da eğlence yeniden başlıyor
11 Ocak 2019, 00:02
Doğal kayalar içerisine konumlandırılmış üç restoranı ve büyülü bahçesiyle bir dönem Kapadokya turizmine damgasını vuran Karakuş Eğlence Merkezi, yeniden hizmete açıldı.

Büyülü atmosferi ve hizmet kalitesiyle, Kapadokya turizmine ve gastronomisine yön veren Karakuş Eğlence Merkezi, yenilenerek, iddialı bir geri dönüş yaptı.

Büyük Kaya Restoranı

750 kişi oturma kapasiteli Büyük Kaya Restoranı, yüksek sahnesi ile konseptli geceler için oldukça ideal. Restoranda düğünden MICE organizasyonlarına kadar farklı etkinlikler düzenlenebiliyor.

Kara Kedi Restoran

300 kişilik Kara Kedi kaya restoranı ise masalsı atmosferinde, yerli ve yabancı turistlere lezzetli seçenekler sunuyor.

Ceviz Kaya Restoranı

100 kişilik Ceviz Kaya restoranı ise samimi dekorasyonu ile küçük gruplar için ideal bir alternatif.

Büyülü Bahçe

Adı gibi büyülü bir atmosfere sahip olan bahçe ise düğünler ve kokteyller için ideal bir alan. 500 kişi kapasiteli Büyülü Bahçe, yaz aylarında unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Acentalara özel hizmetler…

Karakuş Eğlence Merkezi’nde yıl boyunca yerli ve yabancı turistler için konseptli Türk geceleri de düzenlenecek. Talepler doğrultusunda folklor gösterileri ve oryantal şovların sunulacağı merkezin, fiyat ve kalite dengesiyle seyahat acentaları için çekim merkezi olması bekleniyor.

Rezervasyon için 0384 341 53 53 - 0549 341 42 43

Yorumlar
Hasan özer gökmen
25 Ocak 2019, Cuma 09:35
Süper
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha